Gece Klubünde Kan Aktı...

İstanbul'da dolu olduğu gerekçesiyle gece kulübüne alınmayan şahıslar, kulübün sahibini kurşun yağmuruna tuttu.

 Gece Klubünde Kan Aktı...


İstanbul'da eğlenmek için gece kulübüne giden şahıslar içeri alınmayınca gece kulübünün sahibini öldürdü.

Yaşanan dehşet anları güvenlik kamerasınca saniye saniye kaydedildi.

GÖRÜNTÜLER 2 SENE SONRA ORTAYA ÇIKTI

Olay, Sefaköy'de 12 Aralık 2010 tarihinde bir gece kulübünde meydana geldi. Cinayetin görüntüleri 2 yıl sonra ortaya çıktı. Gece kulübüne eğlenmek için gelen Murat P., kulüp sahibi Suat Tazegül tarafından yer olmadığı gerekçesiyle geri çevrildi. Murat P. ve Suat Tazegül bu nedenle tartıştı.

TARTIŞMA KAVGA ÇIKARDI

Söz konusu adresten ayrılan Murat P., bir süre sonra arkadaşı Orhan G. ile yeniden kulübe geldi. Tabanca ve pompalı tüfekle kulübe giren iki arkadaş Tazegül ile yeniden tartıştı. Tartışma kavgaya dönüşünce, Murat P. ve Orhan G., Tazegül'ü kurşun yağmuruna tuttu. Tazegül, sürünerek bir odaya kaçmaya çalıştı ancak isabet eden kurşunlarla ağır yaralanan şahıs kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Failler olay sonra kaçarak gözden uzaklaştı. Gece kulübündeki müşteri ve çalışanlar, silah seslerinin ardından koşarak dışarı çıkmaya çalıştı. Olayı gören çalışanlar sinir krizi geçirdi. Olaydan 2 ay sonra yakalanan zanlılar tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Gece kulübünde yaşanan dehşet güvenlik kameralar ına da yansıdı. Yaşanan tartışma, faillerin silahlı saldırısı saniye saniye kaydedildi.
Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2012, 15:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER