Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık Alevi vatandaşlarla bir araya geldi

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, Sultan Gürpınar Cemevi'nde Hızır orucu vesilesiyle Alevi vatandaşlara Hızır lokması ikramında bulundu.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık Alevi vatandaşlarla bir araya geldi

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, her yılın Şubat aylarında 3 gün süreyle Hızır Orucu tutan Alevi vatandaşlar için Hızır Lokması dağıttı. Karacaahmet Sultan Gürpınar Cemevi'nde pandemi koşulları gözetilerek gerçekleştirilen lokma dağıtımına Başkan Çalık’ın yanı sıra belediye başkan yardımcıları, siyasi parti temsilcileri, meclis üyeleri, birim müdürleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. Etkinlik sonunda vatandaşlarla sohbet edip fotoğraf çektiren Başkan Çalık, vatandaşların talep, istek ve önerilerine de kulak verdi.

"Beylikdüzü Belediyesi olarak toplumun umudu olmak adına mücadele ediyoruz"

Tüm Alevi vatandaşların ibadet ve dualarının kabul olmasını dileyen Başkan Çalık, “Burada alevi canlarımızla bir araya gelmenin mutluluğunu paylaşıyorum. Sosyal mesafe kurallarına uyarak güzel bir ortam oluşturuldu ve lokmamızı dağıttık. Beylikdüzü Belediyesi olarak toplumun umudu olmak adına mücadele ediyoruz. Güzel işler yapmaya ve güzellikleri paylaşmaya gayret ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2021, 10:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER