KÜLTÜRSEM’DE LGS VE YKS ÖN KAYIT ZAMANI

Beylikdüzü Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren KÜLTÜRSEM’de LGS ve YKS kursları için ön kayıtlar başlıyor. 1 Ağustos-1 Eylül tarihleri arasında yapılacak kayıtlar sonrasında, 7-8 Eylül tarihlerinde yapılacak sınav sonuçlarında başarı sıralaması yüksek olan öğrenciler, KÜLTÜRSEM LGS ve YKS kurslarında eğitim almaya hak kazanacak.

KÜLTÜRSEM’DE LGS VE YKS ÖN KAYIT ZAMANI
 


Öğrencilere her daim destek olan Beylikdüzü Belediyesi’nin Kültür İşleri Müdürlüğü bünyesindeki KÜLTÜRSEM aracılığıyla açtığı ücretsiz LGS ve YKS kurslarına, ön kayıt başvuruları 1 Ağustos’ta başlıyor. Belediyenin ücretsiz LGS ve YKS kurslarında eğitim almak isteyen öğrencilerin 1 Ağustos-1 Eylül tarihleri arasında Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi ile Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi’nde ön kayıt yaptırmaları ve eylül ayında gerçekleştirilecek sınavlarda başarı elde etmeleri gerekiyor.

Sınavlar 7-8 Eylül’de Yapılacak

Beylikdüzü Belediyesi’nin ücretsiz olarak düzenlediği LGS kurslarına 8.sınıf öğrencileri; YKS kurslarına ise 12.sınıflar ve mezun öğrenciler başvuru yapabilecek. 1 Eylül’e kadar sürecek ön kayıtların ardından 7-8 Eylül’de yapılacak sınav sonuçlarında başarı sıralaması yüksek olan öğrenciler, KÜLTÜRSEM’in kurslarında eğitim almaya hak kazanarak uzman öğretmenlerin rehberliğinde sınavlara ücretsiz bir şekilde hazırlanma şansı yakalayacak.

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2019, 16:31

Mehmet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER