MEHMET MURAT ÇALIK'DAN ESNAF ZİYARETİ

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, yeni yıl öncesi esnaf ve muhtarları ziyaret ederek yeni yıl dileklerini paylaştı. Yeni yılda  Beylikdüzü için çalışmaya,üretmeye ve yardımlaşmaya devam edeceğiz mesajını veren  Başkan Çalık “Bu zor günlerde birbirimize moral vermeli, yeni yıla umutla bakmalıyız. Yeni yılın hepimize başta sağlık olmak üzere huzur ve mutluluk getirmesini dilerim.” diye konuştu.

MEHMET MURAT ÇALIK'DAN  ESNAF ZİYARETİ

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, yeni yıl öncesi esnaf ve muhtarları ziyaret ederek yeni yıl dileklerini paylaştı. Beylikdüzü Belediyesi olarak her zaman esnafın yanında olduklarını  özellikle pandemi şartları nedeniyle  bu zor günlerde birbirine moral vermenin, yeni yıla umutla bakmanın gerektiğini ifade eden Başkan Çalık, esnaf ve  vatandaşlarla  sohbet ederek esnaf ve vatandaşların hem sorunlarını dinledi hem de  yeni yılın sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi temennisinde bulundu. Başkan Çalık, “2021'e dair umutlu olmak için sebebimiz çok  en azından Beylikdüzü için sebebimiz çok. Yeni yılın hepimize başta sağlık olmak üzere huzur ve mutluluk getirmesini dilerim.” dedi.

Muhtarları Tek Tek Ziyaret Etti

Esnaf ziyaretleri sonrası mahalle muhtarlarını tek tek ziyaret eden Belediye Başkan Murat Çalık,  muhtarların da yeni yılını kutladı ve  Mustafa Kemal Atatürk takvimi ile hediye takdim etti. Muhtarların dayanışma ve yardımlaşma ruhuyla vatandaşlar için büyük çaba gösterdiğini vurgulayan  Başkan Çalık “2021 yılında da hep birlikte Beylikdüzü için çalışmaya ,üretmeye ve yardımlaşmaya devam edeceğiz.” mesajı verdi.

Mehmet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER