Büyükçekmece Belediyesi’nin ‘’Tarımda Yeni Uygulamalar’’ eğitimi tamamlandı

Büyükçekmece Belediyesi ve Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi arasında imzalanan iş birliği protokolü kapsamında pandemi şartlarında online olarak gerçekleştirilen Büyükçekmece Belediyesi Tarım Akademisi ‘’Tarımda Yeni Uygulamalar’’ eğitim programı tamamlandı.

Büyükçekmece Belediyesi’nin ‘’Tarımda Yeni Uygulamalar’’ eğitimi tamamlandı

24 Mayıs’ta başlayan eğitim programı 3 hafta boyunca online olarak gerçekleştirildi.

 

 “Tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz’’

 

Tarım Akademisi ‘’Tarımda Yeni Uygulamalar’’ eğitim programının tamamlanmasının ardından Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün eğitime katılan değerli akademisyen ve katılımcılara teşekkür etti. Başkan Akgün’ün teşekkür mesajı şöyle: ‘’Bölgemizde tarım çalışmalarını çok önemsiyoruz. Bu konuda eğitimler alarak hem bizler hem de vatandaşlarımız bilinçleniyor. Tarım Akademisi ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi iş birliğiyle gerçekleştirdiğimiz "Tarımda Yeni Uygulamalar" Online Eğitimleri tamamlandı. Başta değerli akademisyenlerimiz olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz. ‘’

 

Online olarak gerçekleşen eğitimlerde katılımcılara alternatif bitkiler, kooperatifçilik, tarla bitkileri, sulama yöntemleri, meyve hastalık ve zararları, toprak işleme ve tarımsal mekanizasyon konularında alanında uzman akademisyenler tarafından eğitimler verildi.

 

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER