Büyükçekmece mutlu mesut

Büyükçekmece ailesi her Ramazan Bayramı’nda olduğu bu yılda geleneksel bayramlaşma töreninde bir araya geldi. Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Büyükçekmece her bayramda olduğu gibi bugün de mutlu mesut” dedi

Büyükçekmece mutlu mesut

Büyükçekmece Belediyesi Hizmet Binasında bir araya gelen Büyükçekmeceliler bayram sevincini birbirleriyle paylaşarak kutladı. Bayramlaşma törenine Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, CHP Büyükçekmece İlçe Başkanı H. Remzi Gökbulak, İYİ Parti Büyükçekmece İlçe Başkanı Fatih Gürakakar, belediye meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları, mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.


Hep mutlu olalım

Bayramlaşma töreninde konuşan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, bir Ramazan Bayramı’nda daha büyük Büyükçekmece Ailesi ile birlikte bayramlaşmaktan mutluluk duyduğunu belirterek şunları söyledi: “Milletçe hepimizin Ramazan Bayramı kutlu olsun. Bir aylık bir Ramazan ayı boyunca oruçlarımızı tuttuk, birlikte her akşam bir mahallemizde iftar sofrasını paylaştık. Bu ayda ihtiyaç sahiplerine daha fazla yardım eli uzatıldı. Kalplerimiz daha çok yumuşadı, yardımlaşma duygusu daha çok ön plana çıktı. Şimdi de bayramını kutluyoruz. Bu güzel bayram insanların birbirini sevmesine vesile olsun. Birlik ve beraberliğimizin pekişmesine vesile olsun. İnşallah gelecek yılda çok daha mutlu bayramlarda buluşalım.” Başkan Akgün’ün konuşmasının ardından bayramlaşma töreni gerçekleşti. Bayramlaşamaya katılan Büyükçekmeceliler daha sonra kendileri için hazırlanan ikram stantlarında yemeklerini yediler.

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2019, 08:51

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER