Büyükçekmece’de 6000 kişiye iftar

Ak Parti sosyal faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.

Büyükçekmece’de 6000 kişiye iftar

Ak Parti Büyükçekmece teşkilatı Kordon boyu Caddesi Albatros karşısında düzenlenen iftar yemeği, yaklaşık 6000 kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.

İftara Ak Parti İstanbul Milletvekili Harun Karaca, Ak Parti Büyükçekmece ilçe başkanı Hatice Bozdağ ,teşkilat yöneticileri ve vatandaşlar katıldı.


İftar programına katılan vatandaşlarla tek tek selamlaşarak, hayırlı Ramazanlar dileyen ilçe başkanı Hatice Bozdağ, ‘Bu güzel iftar akşamında, bu güzel mekanda, bizleri yalnız bırakmayıp, bu rahmet ayının feyzinden, bereketinden faydalanmak üzere burada toplanmış bulunuyoruz. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İçerisinde bulunduğumuz mübarek Ramazan ayı ve bu iftar sofraları bizlerin bir araya gelmesine, kaynaşmasına, konuşmasına vesile oluyor ve dostluklarımız pekişiyor. Bu mübarek günler vesilesiyle yüce Allah’tan bu güzel birlik ve beraberliğimizin daim olmasını diliyorum.


Ramazan ayı herkesin bildiği gibi fakiri ve zengini, güçlü ile güçsüzü bir araya getiren önemli bir aydır. Buraya katılan bütün hemşehrilerimize sevgiler ve saygılar sunuyorum. Ramazanınızı kutluyorum. Ramazan’ın ruhunu, sevgisini, paylaşımını, kin ve nefretten uzak herkesin birbirini kucaklamasını Allah’tan niyaz ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

İftar sonunda  Türk Tasavvuf Müziğinin üstadı Ahmet Özhan sahneye çıkarak programa katılan misafirlere doyumsuz bir müzik ziyafeti sundu.

Programda ayrıca Kur’an-ı Kerim okundu, yemek duası ve şükür duaları yapıldı.

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2015, 13:10

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER