Büyükçekmece’de Atatürk’ü Anma Haftası etkinlikleri düzenliyor  

Büyükçekmece Belediyesi, 10 Kasım 1938’de aramızdan ayrılan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü Anma Günü ve Atatürk Haftası etkinlikleri düzenliyor.   

Büyükçekmece’de Atatürk’ü Anma Haftası etkinlikleri düzenliyor  

Büyükçekmece Kültürpark’ta gerçekleşecek olan Atatürk’ü Anma Günü ve Atatürk Haftası etkinlikleriyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk vefatının 83’üncü yıldönümünde saygı, özlem ve rahmetle anılıyor.

Atatürk’ü Anma Günü ve Atatürk Haftası etkinlikleri

Büyükçekmece Belediyesi 10 Kasım 1938’ de aramızdan ayrılan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 83’üncü yıldönümünde saygı, sevgi, minnet ve rahmetle anıyor. Dört gün boyunca sürecek olan Atatürk Haftası etkinliklerinde Hanri Benazus koleksiyonundan Mustafa Kemal Atatürk’ün nadir ve görülmemiş fotoğraflarının bulunduğu sergi, ‘Atatürk’ün Sevdiği Şarkılar’ adlı müzik dinletisi, ‘Atatürk’ konulu söyleşiler yer alıyor. Tarihçi-Yazar Sacide Bolcan, Tarihçi-Yazar Sinan Meydan, Tarihçi-Yazar Aydın Ilgaz, Yazar-Koleksiyoner Hanri Benazus ve Koleksiyoner Ulvi Sulaoğlu’nun yer aldığı etkinlikler 10 Kasım ve 14 Kasım tarihleri arasında Kültürpark’ta gerçekleşecek.

Mehmet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER