Büyükçekmece’de modern sokaklara bir yenisi daha ekleniyor

İlçedeki modern cadde ve sokaklara bir yenisini daha eklemek için çalışma başlatan Büyükçekmece Belediyesi, Muratçeşme Mahallesi Gonca Sokak ve çevresini yeniliyor.

Büyükçekmece’de modern sokaklara bir yenisi daha ekleniyor

Büyükçekmece Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Gonca Sokak ve çevresinde başlattıkları asfaltlama, tretuvar ve kaldırım yenileme çalışmalarının tamamlanmasının ardından bölgede aydınlatma ve çevre düzenlemesi çalışmaları da yapılacak.

 

Gonca Sokak ve çevresi yenileniyor

 

2020 yılında önemli projelerin başlatıldığı Büyükçekmece ilçesinde pek çok mahallede çalışmalar eş zamanlı olarak sürdürülüyor. İlçenin çehresini değiştirecek vizyon projeler devam ederken ihtiyaç duyulan cadde ve sokaklar yenileniyor. Büyükçekmece Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bu kapsamda başlattıkları çalışmaları Murat Çeşme Mahallesi’nde sürdürüyor. Gonca Sokak ve çevresinde başlatılan asfaltlama çalışması önümüzdeki günlerde tamamlanacak. Asfalt çalışmasının ardından kaldırım ve tretuvar çalışması yapılacak. Gonca Sokak’ta gerçekleştirilecek aydınlanma çalışmasının ardından Büyükçekmece’de ki modern sokaklara bir yenisi daha eklenecek.

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2020, 11:34

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER