EVLENDİRME DAİRESİ ARTIK GÜN SAYIYOR

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ün önemli projelerinden olan Büyük Atatürk Parkı Evlendirme Dairesi’nin yapım çalışmalarında sona gelindi. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Büyük Atatürk Parkı içerisinde inşa edilen evlendirme dairesi ve tesisini sık sık denetleyen Akgün, Büyükçekmece’nin yakında çok özel bir evlendirme dairesine kavuşacağını açıkladı

EVLENDİRME DAİRESİ ARTIK GÜN SAYIYOR
Sosyal belediyeciliğe önem veren Başkan Akgün, son dönemde çok sayıda sosyal tesisi Büyükçekmece’ye kazandırarak yeni bir rekora imza atmıştı. Yeni bir evlendirme dairesini hizmete açmaya hazırlanan Büyükçekmece Belediyesi, bir kez daha çok özel bir projeye imza attı. Yapım çalışmaları devam eden evlendirme dairesi toplamda 20 bin 940 metrekarelik büyük bir alana sahip. İçerisinde 380 metrekareden oluşan 2 modern nikah salonu, 370 metrekare fuaye alanı, 35 metrekarelik 2 hazırlık odası 210 metrekare 2 takı salonu, fotoğraf odası ve otopark gibi tüm ayrıntıların düşünüldüğü bir yapı konumunda.

Doğayla iç içe bir tesis

Başkan Akgün, Nikah salonları tamamlandığında Büyükçekmeceli vatandaşlara modern ve önemli bir hizmet daha sunmuş olunacak. Doğasıyla ve göletiyle fark yaratan Büyük Atatürk Parkı içerisinde yapımı devam eden tesisin bulunduğu park alanı, nikahlarını kıyan çiftler için unutulmaz manzaralar sunacak. park alanında fotoğraf çektiren çiftler en güzel günlerini İstanbul’un en özel parklarından birinde ölümsüzleştirebilecek.

Yakında hizmete girecek

İlçede modern bir nikah salonuna ihtiyaç duyulduğunu tespit ederek çalışmalara başlayan Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün; "Büyük Atatürk Parkı yeşil alanları, göleti, kafeleri, spor ve dinlenme alanlarıyla İstanbul genelinde ziyaretçisi bol olan bir park. İçerisinde tesislerin yer aldığı parka inşa etmekte olduğumuz evlendirme dairesi sayesinde, Büyükçekmece’nin uzun zamandır ihtiyaç duyduğu modern nikah salonunu Büyükçekmecelilerin hizmetine sunacağız."

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2019, 09:31

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER