Fatih Erkoç, 71 ülkeyi oynattı!

Sevilen Sanatçı Fatih Erkoç bu yıl da Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali’nin açılış konserinde sahne aldı.

Fatih Erkoç, 71 ülkeyi oynattı!

 

 

Erkoç, gece boyunca söylediği birbirinden hareketli parçalarla 71 ülkeden gelen sanat temsilcilerini coşturdu.

 

Unutulmaz bir gece yaşadılar

 

20. Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali tüm hızıyla devam ederken festival kapsamında ilk sahne alan sanatçı bu yıl da Fatih Erkoç oldu. Büyükçekmece Belediye Meydanı’nda gerçekleşen konsere, festivale katılan 71 ülkenin sanat elçileri yöresel kıyafetleri ile katıldı. Büyükçekmecelilerin de yoğun ilgi gösterdiği konserde, sevilen sanatçı Fatih Erkoç’un sahne performansı ve hareketli parçaları coşkuyu daha da attırırken, yabancı konuklar şarkılara eşlik ederek unutulmaz bir gece yaşadı. Gecenin sonunda sahneye çıkan “Bir Yıldız Eşliğinde Çocuk Sesleri Korosu”nun Erkoç ile söyledikleri şarkı uzun süre alkışlandı. Konser sonunda Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün ve Uluslararası Dans Festivalleri Federasyonu (FIDAF) 2. Başkanı Hayri Gürhan Ozanoğlu sanatçıya çiçek ve günün anısında plaket takdim etti.

 

Festivalin kadrolu sanatçısı”

 

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali’nin kadrolu sanatçısı Fatih Erkoç ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Bu festivalin bütün sponsorlarına çok teşekkür ediyorum. Dünya festivali 20’inci kez Büyükçekmece’de bir araya geliyorsa bunun arkasında bu muhteşem insanlar var. Hepinize teşekkür ediyorum” ifadesini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2019, 16:28

Mehmet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER