Gürsel Tekin Büyükçekmece’de ağırlandı

Gürsel Tekin Büyükçekmece’de ağırlandı
Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin’i ağırladı. Büyükçekmece’de incelemelerde bulunan Tekin, kısa süre sonra inşaatı tamamlanacak olan Büyükçekmece belediye binasını da gezdi.
 CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin ile önce Büyükçekmece CHP ilçe merkezinde bir araya gelen Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Tekin’in buradaki temaslarının ardından CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin’e Büyükçekmece’deki belediye yatırımları ve hizmetleri hakkında bilgi verdi. Başkan Dr. Hasan Akgün, CHP Genel Sekreter’i Gürsel Tekin’e ilk olarak kısa bir süre sonra inşaatı bitecek olan Büyükçekmece Belediyesi’nin yeni belediye binasını gezdirdi. Burada belediye binası ve inşaatın durumu ile ilgili Tekin’i bilgilendiren Dr. Akgün, “Belediye binasının Büyükçekmece halkının ikinci evi olarak planlandığını” anlattı. Daha sonrasında Büyükçekmece Belediyesi’nin yaptırdığı Cemevini de gezen Tekin, Başkan Akgün’e misafirperverliğinden ve ilçeye yaptığı hizmetlerden dolayı şahsı ve partisi adına teşekkürlerini sundu.

Dr. Hasan Akgün, Gürsel Tekin’in Büyükçekmece ziyareti ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Sayın Tekin de zamanında bizim gibi belediyecilik yapmış. Dolayısıyla kendisi halkı ve belediyeciliği çok iyi tanıyor, halka yaklaşmasını çok iyi biliyor. Halkla ilişkilerini rasyonel bir şekilde gerçekleştiriyor. Bu yüzden de zaten hem Türkiye siyasetinde hem de parti içerisinde ismi bir öncelik, bir fark yaratıyor.”
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.