Kılıçdaroğlu, Büyükçekmecelilerin bayramını kutladı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile telefonda görüşen ve Kurban Bayramını kutlayan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, telefonunun hoparlörünü açarak CHP liderinin partililere yönelik kutlama mesajını dinletti.

Kılıçdaroğlu, Büyükçekmecelilerin bayramını kutladı


Bayramlaşma törenine katılım yoğun oldu


Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, belediye meclis üyeleri ile birlikte CHP Büyükçekmece İlçe Başkanlığı’nın bayramlaşma törenine katıldı. Kurban Bayramı’nın ikinci günü gerçekleşen bayramlaşma töreninde Akgün ve meclis üyelerini karşılayan İlçe Başkanı H. Remzi Gökbulak, bayramların birlik ve beraberliğin pekiştirilmesi için önemli bir fırsat olduğunu söyledi.


Kılıçdaroğlu’nun mesajı uzun süre alkışlandı


Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, partilileri ve ilçe yöneticileri ile bayramlaştıktan sonra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Kılıçdaroğlu’nun ve ailesinin bayramlarını kutlayan Akgün, CHP Büyükçekmece İlçe Başkanlığı’nda bayramlaşma töreninde olduklarını belirterek, telefonunun hoparlörünü açtı. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partililerin Kurban Bayramı’nı kutlayarak, sevgi ve selamlarını iletti. Kılıçdaoğlu’nun mesajı ilçe binasını dolduran partiler tarafından uzun süre alkışlandı.

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2019, 22:34

Mehmet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER