Manuş Baba’ya Büyükçekmece’de sevgi seli

Son dönemlerin popüler sanatçılarından Manuş Baba Büyükçekmece’de muhteşem konsere imza attı.

Manuş Baba’ya Büyükçekmece’de sevgi seli

İstanbul’un dört bir yanından saatler öncesinde Büyükçekmece’ye akın eden binlerce Manuş Baba hayranı, unutulmaz bir gece yaşadı.


Yaklaşık 15 bin kişi dinledi


Büyük bir hayran kitlesiyle Kültürpark Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu’nda sahne alan Manuş Baba, hayranlarına unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı. Kemal Sunal Amfi Tiyatro ve Kültürparkı’n tıklım tıklım dolduğu konseri yaklaşık 15 bin kişi dinledi.  Nazım Hikmet, Ahmet Arif, Cemal Süreyya gibi şairlerin dizelerinden oluşan besteleri de seslendiren Manuş Baba, sevenleri tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı.“Enteresan bir adam, enteresan bir ses”


Konser sonrasında sahneye gelen Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “19. Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali hazırlıklarında Büyükçekmece ailemize özellikle gençliğimize sanatçıları sorduk. Manuş Baba dediniz. Ben hiç dinlemedim. Ondan sonra araştırayım dedim. Baktım enteresan bir adam. Seste enteresan. Arabada açtım ve dedim ki gençliğin sesine kulak vermek lazım. Bizde gençliğin sesine kulak verdik. İlk defa bu akşam sizi sahnede izliyorum. Kendinize ait bir tarz, güzel bir ses, inşallah çok daha güzel yerde olacaksınız” ifadesini kullandı.Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2018, 08:46

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER