Çatalca’nın Kurban Satış ve Kesim Alanları Bayrama Hazır

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, Kurban Bayramı öncesinde vatandaşların sağlığı için dezenfekte edilerek hazırlanan Kurban Satış ve Kesim Alanında incelemelerde bulundu.

Çatalca’nın Kurban Satış ve Kesim Alanları Bayrama Hazır

Pandemi süreci boyunca ilçenin hemen her noktasında dezenfekte çalışmaları yürüten Çatalca Belediyesi ekipleri, Başkan Mesut Üner’in talimatları doğrultusunda vatandaşların sağlığını korumak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 Korona virüse karşı alınan önlem ve tedbirler doğrultusunda çalışmalarını yürüten Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler,  yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde İstanbul’un kurban satış ve kesim merkezlerinden olan Çatalca’da hummalı bir çalışma gerçekleştirdi. Başkan Mesut Üner’in bizzat incelemelerde bulunduğu Kurban Satış ve Kesim Alanları, ekipler tarafından dezenfekte edilerek vatandaşların kullanımına hazır hale getirildi.

 Tüm vatandaşların sağlıklı bir bayram geçirmesi temennisinde bulunan Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, herkesi korona virüs salgını ile mücadelede önlem ve tedbirlere hassasiyetle uymaya davet etti.   

 

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER