SPORUN HER DALINDA ÇATALCA MARKASI

Mesleğinin mimar olmasının yanı sıra ilçede sporcu kimliğiyle de tanınan ve sevilen Başkan Mesut Üner, göreve gelir gelmez kuruluşunu gerçekleştirdiği Çatalca Belediyespor birçok branşta başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor. Hafta sonu kadın futbol takımının maçını tribünlerde ilçe halkıyla büyük bir keyifle izledi ve maç sonunda büyük bir sevinç yaşayıp, stattan ayrıldı.

SPORUN HER DALINDA ÇATALCA MARKASI

 Ligin ilk yarısını gol yemeden otuz yedi gol atıp lider tamamlayan Çatalca Belediyespor Kadın Futbol Takımı, ikinci yarının ilk maçında Karacaköy’de konuk ettiği Bakırköy Gençlik’i 3-0 mağlup etti ve liderliğine gol yemeden devam etti. Maç sonunda futbolcular, Başkan Mesut Üner ve tribünlerdeki taraftarlar büyük bir sevinç yaşadı.

Çatalca Belediyespor Kadın Futbol Takımının galip geldiği maçtan sonra açıklamalarda bulunan Başkan Mesut Üner; ‘’Göreve gelir gelmez kuruluşunu gerçekleştirdiğimiz ve an itibariyle 15 farklı branşta 24 konusunun uzmanı antrenörümüz ve 3500 sporcumuzla ilçe sporumuza hizmet eden Çatalca Belediyespor takımımızın bugün kadın futbol branşımızdaki maçını izledik. Karacaköy’de konuk ettiğimiz Bakırköy Gençlik takımını 3-0 mağlup ettik. Tüm teknik kadro ve futbolcularımızı yürekten kutlar, başarılarının devamını dileriz. Kararlıyız. Çatalca'mızın adını her alanda tüm Türkiye ve Dünya başarılarıyla duyacak.’’ dedi.

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER