'Kaliteli staj eğitimi gerekiyor'

Okan Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Görsel İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölümü Danışma Komitesi Geçtiğimiz hafta sonu Kadıköy Hasanpaşa kampüsünde toplandılar.

'Kaliteli staj eğitimi gerekiyor'

Köşe yazarımız Gazeteci/yazar Hasan Hınıslı’nın da içinde olduğu Okan Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Görsel İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölümü Danışma Komitesi, Öğrencilerin bugünü ve mezun olduktan sonra istihdamını konuşurken bundan sonraki süreçte İnternet Medyacılığına daha yoğunlaşmak gerekliliği ve öğrencilerin daha kaliteli ve öğretici staj eğitimi alması konusunda birleştiler.
Toplantıya, TOBB’den Yazar Nart BOZKURT, Haberdar Gazetesinden Gazeteci/yazar Hasan HINISLI, Yönetmen Mustafa ÖNEN, Yönetmen Mustafa MAYADAĞ, Turkuvaz A.Ş den Naci YAVUZ, Moda Marka Reklam ajansından Harun YAKUT, Grafiker Elvan ÜZÜMCÜ, ÖĞR. GÖR. Erhan MUTLUGÜN, Öğr. Gör. İsmail DOĞAN, Görsel İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölüm Başkanı Dr.Hüsnü TOLU, Yrd. Doç.Dr. Süleymen ERGÜNER, Öğr. Gör. Veli BOZTEPE, Öğr.Gör. Mine ARTU, Öğr. Gör. NERGİS KUL, Öğr. Gör. Aslıhan ÇAKIROĞLU, Görsel İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölümü Öğrenci Temsilcisi Serpil DEVELİOĞLU Katıldılar…

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2012, 09:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER