ŞAİR ÖZGÜR ÇOBAN’DAN ÖĞRENCİLERE ŞİİR ZİYAFETİ

Küçükçekmece Belediyesi tarafından düzenlenen ‘’Özgürce Şiirler’’ programına katılan Şair Özgün Çoban, öğrencilere şiir ziyafeti yaşattı.

ŞAİR ÖZGÜR ÇOBAN’DAN ÖĞRENCİLERE ŞİİR ZİYAFETİ

Nahit Menteşe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nde gerçekleşen etkinliğe katılan şair Çoban, “Özgürce Şiirler’’ kitabından şiirler seslendirerek, öğrencilere keyifli dakikalar yaşattı.

En sevdiği ve en içten duygularıyla okuduğu şiirin ‘’Babam’’ isimli şiir olduğunu ifade eden Çoban, ayrıca “Baktığın Yerdeyim, Sürmenin Hesabını, Tadım Tuzum Yok Benim, Kays Bir Leyla Uğruna, İnanmıyorsun’’ gibi en sevilen şiirlerini seslendirdi. Çoban’a 3 kişilik profesyonellerden oluşan orkestra da eşlik etti.

“TEMEL BAŞKAN KÜÇÜKÇEKMECE’NİN YILDIZI”

Çoban, Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz ‘e teşekkür ederek, ‘’Sanata destek vermek önemli. Bu açıdan Başkan Karadeniz’e kültüre ve sanata verdiği önem ve destekten dolayı çok teşekkür ediyorum. Kendisini Küçükçekmece’nin yıldızı olarak görüyorum’’dedi.

Etkinlik sonunda şair Çoban, sorularını yanıtlayan öğrencilere’’Özgürce Şiirler’’ kitabını hediye etti. Nahit Menteşe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi müdürü Nihat Akyıldız da Çoban’a katılımlarından dolayı teşekkür etti.

 

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2015, 14:40

Mehmet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER