Bakan az önce duyurdu! Süre uzatılmayacak

Bazı alacakların yeniden yapılandırılması uygulaması kapsamında borçlarını yapılandıranların, ödemelerini bugün mutlaka yapmaları gerektiğini belirten Maliye Bakanı Naci Ağbal "Kesinlikle süre uzatımı olmayacak. Ödemesini bugün yapmayanlar haklarını kaybedecek." dedi.

Bakan az önce duyurdu! Süre uzatılmayacak
Maliye Bakanı Naci Ağbal, AA muhabirine yaptığı değerlendirmede, 6736 Sayılı Bazı  Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun ile kamuya borcu olan  vatandaşlara çok büyük avantajlar sunduklarını söyledi.

Söz konusu kanun kapsamında başvurusunu yapan herkes için bugünün çok  önemli olduğuna dikkati çeken Ağbal, şunları kaydetti:

  "Bazı alacakların yeniden yapılandırılması uygulaması kapsamında,  borçlarını yapılandıran vatandaşlarımız için bugün son ödeme günü. Kesinlikle  süre uzatımı olmayacak. Ödemesini bugün yapmayanlar, haklarını kaybedecek. Vergi  dairelerimiz bu gece son mükellef borcunu ödeyene kadar, belki de gece yarılarına  kadar çalışacak. Kamu bankalarımız saat 21.00’e kadar açık olacak. Diğer ödeme  kanalları da açık. Tekraren uyarıyorum, bunun telafisi yok. Süre uzatımı veya  sonradan yeni bir şans verilmesi gibi bir şey olmayacak. Borcunu yapılandıran tüm  vatandaşlarımızı, haklarını kaybetmemeleri için bugün ödemelerini yapmaya davet  ediyorum."
Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2017, 10:54

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER