Kıraathane baskınında yakalandı, tuvalet kağıdını maske yaptı

Esenyurt'ta kapalı olması gereken saatte açık olan kahvehanede okey oynayanlara ve 10 kişiye para cezasının kesildiği baskında, 2 kişi saklandıkları tuvalette yakalandı.

Kıraathane baskınında yakalandı, tuvalet kağıdını maske yaptı

Esenyurt'ta kapalı olması gereken saatte açık olan kahvehanede okey oynayanlara ve 10 kişiye para cezasının kesildiği baskında, 2 kişi saklandıkları tuvalette yakalandı. Tuvalette yakalanan bir kişi, tuvalet kağıdını maske olarak yüzüne taktı. 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi'nde bir kahvehanenin kısıtlama saatinde açık olduğunu öğrenen Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Kıraathaneye baskın düzenleyen polisler, içeride 10 kişi olduğunu ve oyun oynadığını tespit etti. 

Polisin geldiğini fark eden 2 kişi, ışıklarını kapattıkları tuvalete saklandı. Polis ekipleri içeride arama yaptı. Tuvaletin kapısının kilitli olduğunu fark eden ekipler, içerdekilere kapıyı açmalarını söyledi. Tuvaletin içinde karanlıkta saklanan 2 kişi, kapıyı açarak dışarı çıktı.

Tuvaletten çıkan bir kişinin, tuvalet kağıdını maske olarak yüzüne takması dikkat çekti. Durumu fark eden polis ekipleri, yüzüne tuvalet kâğıdı takan kişiye maske getirdi. Polis ekipleri yaptıkları baskında herkesi maske takmaları konusunda uyardı. Koronavirüs tedbirlerini ihlal eden kahvehane sahibi ile 9 kişiye para cezası kesildi.
 
 
 

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER