Canlı yayında kavga

Sunuculuğunu Ahmet Hakan'ın yaptığı tartışma programında konuklar az kalsın birbirine giriyordu. CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu "Tarafsız Bölge" programında CHP için seçim sonuçları tartışıldı. Programın konukları arasında bulunan gazeteci Barış Yarkadaş ile SONAR Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Bayrakçı arasında sert bir tartışma yaşandı. Bayrakçı, yerinden kalkarak Yarkadaş'ın üzerine yürüyünce Ahmet Hakan, programa ara vermek zorunda kaldı.


CNN TÜRK'te Ahmet Hakan'ın sunduğu "Tarafsız Bölge" programında CHP için seçim sonuçları tartışıldı. Programın konukları arasında bulunan gazeteci Barış Yarkadaş ile SONAR Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Bayrakçı arasında sert bir tartışma yaşandı. Bayrakçı, yerinden kalkarak Yarkadaş'ın üzerine yürüyünce Ahmet Hakan, programa ara vermek zorunda kaldı.

Tartışmaya neden olan ise Bayrakçı'nın Deniz Baykal'a yönelik kaset komplosuyla CHP'nin mevcut yönetimini ilişkilendirmesiydi. Yarkadaş, Bayrakçı'nın CHP yönetimini zan altında bıraktığını söyleyince, Bayrakçı "beni söylemediğim şeyle itham ediyorsun" diyerek tepki gösterdi. İşte o
anlar:


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER