E-5'te Uçak Kazası!

Atatürk Havalimanı'ndan TIR'lara yüklenen yolcu uçağı dün gece Avcılar'da kaza yaptı. Yolcu uçağını E-5'te gören vatandaşlar ise şoke oldu.

E-5'te Uçak Kazası!
Atatürk Havalimanı'ndan TIR'lara yüklenen bir yolcu uçağı dün gece Avcılar mevkiinde yol ortasında trafik uyarı lambaları ve tabelalara çarptı. Yolcu uçağını E-5'te gören vatandaşlar ise şoke oldu.

Avcılar, Ambarlı kavşağında gece saat 02:00′da meydana gelen ilginç kazada Atatürk Havalimanı'ndan TIR'lara yüklenen bir yolcu uçağı, trafik uyarı lambaları ve tabelalara çarptı.

4 parçaya ayrılan ve yurt dışına gönderilmek üzere TIR'lara yüklendiği öğrenilen uçak, E-5 yan yoldan Ambarlı Limanı'na döneceği sırada yolun daralması nedeniyle önce yoldaki aydınlatma direklerine, ardından da yön tabelalarına çarparak trafiği kilitledi.


E-5′E DEVRİLECEKTİ

Karayolunda büyük tehlikeye sebep olan ilginç 'uçak kazası'nda TIR şoförlerinin usta manevraları faciayı önledi. Yolun daraldığı alandan geçemeyen TIR'lar kaldırıma çıkmak zorunda kaldı.TIR'ın devrilme tehlikesi olduğu için E-5′ten geçen araç sürücüleri yaklaşık yarım saat bekledi.

Olayın yaşandığı sırada ise E-5′te araçlarından inen ve olayı izleyen bazı vatandaşlar da ölüm tehlikesi atlattı.

TRAFİK POLİSİ YOK

Kaza esnasında olay yerine hiç bir trafik polisi gelmezken, uzun uğraşlar sonunda sıkıştığı yerden kurtulan TIR'ın yoluna devam etmesiyle trafik normale döndü. 

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2014, 09:52

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER