Erkek Çocuklara Musallat Olan Sapık Yakalandı!

Şehrin farklı ilçelerinde 10-12 yaş grubundaki erkek çocuklara fiili livatada bulunan zanlı, 16 kişilik polis ekibinin çalışmaları sonucu yakalandı.

Erkek Çocuklara Musallat Olan Sapık Yakalandı!
İstanbul'un farklı ilçelerinde 10-12 yaş grubundaki erkek çocuklara musallat şahıs, yaklaşık bir hafta süren bir operasyonla yakalandı. 16 kişilik polis ekibinin çalışmaları sonucu yakayı ele veren şahıs, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

BEYLİKDÜZÜ, BAŞAKŞEHİR, KÜÇÜKÇEKMECE... İLÇELERİN KABUSU ODU

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, Beylikdüzü, Başakşehir ve Küçükçekmece gibi ilçelerde 10-12 yaş grubundaki erkek çocuklara fiili livatada bulunduğu ihbarını aldıkları şahsın peşine düştü. Özel olarak oluşturulan 16 kişilik ekip, yaklaşık bir hafta süren çalışmalarda farklı ilçelerde çok sayıda güvenlik kamera görüntüsünü inceledi.

KAMERA GÖRÜNTÜLERİ ELE VERDİ

Görüntülerden yola çıkılarak şahısla ilgili şikayetin geldiği Beylikdüzü'nde bir dükkana gelen ve ağladığı görülen çocuk ile ilgili işyeri sahibi ile görüşüldü. Olaya şahit olan işyeri sahibinin çocuğun kendinden yardım istediğini belirtmesi üzerine aracı kovaladığını ve aracın plakasının rakam grubunu alabildiğini söyledi. Bunun üzerine polisler rengi, markası ve son rakamları tespit edilen araç üzerinde aramalarını yoğunlaştırdı.

MAĞDUR ÇOCUKLAR TEŞHİS ETTİ

Polis, aynı mahallede bulunan 3 benzeri aracın sürücüsünü alarak Çocuk Şube Müdürlüğü'ne getirdi. Zanlılardan Tayfur K., olayın mağduru 3 çocuk tarafından teşhis edildi. 3 çocuğun ailesi zanlıdan şikayetçi oldu.

ADRES SORMA BAHANESİYLE KANDIRIP ARABASINA ALMIŞ

Zanlının çocukları adres sorma bahanesi ile arabasına aldığı ve kandırdığı öğrenildi. Adliyeye sevk edilen Tayfur K., tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2015, 13:40

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER