Esenyurt’un kalbi HİCAZ & IZGARA’da atıyor

Genç işadamları Ayhan Karadağ ve Erhan Sural’ın işletmeciliğini yaptı Hicaz Izgara, hafta sonunda düzenlenen görkemli bir törenle hizmete açıldı. Kendine has tarzıyla ızgara ve kebabı Esenyurtluların damak zevkine sunan Hicaz Izgara’nın açılış kurdelesini Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu kesti.

Esenyurt’un kalbi HİCAZ & IZGARA’da atıyor

Doğan Araslı Bulvarı üzerindeki Orion Park Sitesi’nde hizmete giren Hicaz Izgara, farklı bir damak tadıyla Esenyurt’a hizmet vermeyi amaçlıyor. İki katlı nezih bir salonda hizmet verecek olan Hicaz Izgara’nın menüsünde Urfa, Adana, Çöp Şiş, Kanat, Tavuk Şiş, Kuzu Ciğer
Şiş ve Beyti gibi ürünlerin yanı sıra Gaziantep Kilis’e özgü Kilis Oruk Kebap ve Kilis Tava’yı da bulmak mümkün.

16 Kasım Cuma günü organize edilen görkemli bir törenle faaliyete geçen Hicaz Izgara’nın açılış kurdelesini Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu kesti. İşletme sahipleri Ayhan Karadağ ve Erhan Sural’a başarı dileyen Başkan Kadıoğlu,önüne gelen kuzu pirzolanın tadına baktıktan sonra çok güzel olduğunu,böyle devem etmesini, kaliteden ve hijyenden ödün vermemesi uyarısında bulundu.İşletme sahibi Ayhan Karadağ; “bundan sonra da kesinlikle ürünün kalitesinden ve lezzetinden taviz vermeyeceğim” diyerek tüm Esenyurt halkına söz verdiğini belirtti.

Açılış törenine Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’nun yanı sıra AK Parti Esenyurt İlçe Başkanı Şenay Değer, AK Parti Esenyurt Gençlik Kolları Başkanı Onur Şimşir, AK Parti Esenyurt Kadın Kolları Başkanı Pakize Yağcı, Belediye Başkan Yardımcısı Gürbüz Süleymanoğlu, Meclis Üyeleri Metin Karakoç ve Hüseyin Topçu, Belediye Başkan Danışmanları Abdullah Yılmaz ve Selahattin Aydar, Ertekin Baysan, Aytaç Özer ve Çiçek
Karakoç gibi isimler katıldı.Açılışta kendilerine ikram edilen kebap ve ızgaraların çok lezzetli olduğu yönünde hem fikir olduklarını belirttiler.

“Kaliteyi Hicaz’da bulacaksınız”

Açılış töreni sonrası duygularını ve amaçlarını paylaşan işletme ortakları Ayhan Karadağ ve Erhan Sural, gelişen ve hızla büyüyen Esenyurt’ta, gıda sektörünün de aynı şekilde hizmet çıtasını daha yukarıya taşıması gerektiğini ifade ettiler. Bu amaçla yola çıktıklarını belirten Karadağ ve Sural, Hicaz Izgara’da bunu hayata geçirdiklerini söylediler.

Hicaz’da müşterilerin damak zevkine sunulan kebap ve ızgara çeşitlerinin alanında deneyimli ve tecrübeli ustaların maharetli elleriyle hazırlandığını ifade eden Karadağ ve Sural, “İki katlı olan mekanımızı da gelişen Esenyurt’ta yakışacak bir perspektifle hazırladık.
Yemek saatleri artık Esenyurt’ta daha bir keyifli olacak. Hicaz’a gelen müşterilerimiz nezih bir ortamda güler yüzlü personelimiz tarafından karşılanacak.

İşletme Müdürü Turan Gürbüzoğlu kendi yöresine ait olan “Esenyurt’tan başka hiçbir yerde olmayan Kilis Oruk Kebabı ve Kilis Tava’yı da yine Hicaz’da tatma şansını bulacaklar. Tüm halkımızı Hicaz’ı tanımaya ve Hicaz’ın lezzet farkını test etmeye bekliyoruz” diye konuştular

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2012, 09:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER