GENÇ SPORCULARDAN KIYASIYA REKABET

Sporun ve sporcunun dostu Küçükçekmece Belediyesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2012-2013 eğitim-öğretim yılı sportif yarışmalar kapsamında Belediye Başkanlık Koşusu yapıldı.

 GENÇ SPORCULARDAN KIYASIYA REKABET

Halkalı Stadı’nda gerçekleştirilen Belediye Başkanlık Koşusu’nda ilçe genelinde bulunan tüm okulların öğrencileri 6 kategoride yarıştı. Küçükçekmece Belediyesi Başkan Yardımcısı Hüseyin İpek’in start verdiği yarışa katılan öğrenciler, kıyasıya bir mücadele verdi.
SEFAKÖY İLKÖĞRETİM YİNE BİRİNCİ
Başkanlık Koşusu’nda genç kızlar, erkekler; küçük kızlar, erkekler ile yıldız kızlar, erkekler kategorilerindeki yarışlara katılan öğrenciler, bitiş çizgisine varabilmek için yüksek performans sergiledi. Öğrencilerin herhangi bir sağlık problemine karşı ambulans aracı da hazır bulundu.
Söğütlüçeşme İlköğretim Okulu Küçük Kızlar ile Yıldız Kızlar kategorilerinde birinciliği yakalarken, Orhan Cemal Fersoy Lisesi de Genç Kızlar kategorisindeki başarısıyla adından söz ettirdi.
Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin İpek yarış sonunda dereceye giren öğrencilere madalya verdi. Belediye Başkanlığı koşusunda dereceye giren sporcular, Nisan 2013'de Büyükşehir Başkanlık Koşusunda Küçükçekmece ilçesini temsil edecek.

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2013, 14:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER