İstanbul'a beklenen kar geldi

Meteoroloji'den İstanbul için son dakika uyarısı gelmişti. İstanbul'da günlerdir beklenen kar yağışı gece saatlerinden aralıklarla etkisini gösterdi. Kar yağışı Taksim'de etkili oldu

İstanbul'a beklenen kar geldi
Meteoroloji'den İstanbul için ardt arda gelen uyarının ardından kar yağışı gece saatlerinde başladı. Kar yağışı Taksim ve çevresinde etkili oldu.

Meteoroloji'den yaplan açıklamada, "İstanbul’da bugün sabah saatlerinden itibaren görülen kuvvetli sağanak yağış ve yağmurun öğle saatlerinden sonra etkisini kaybedeceği, akşam saatlerinden sonra aralıklarla hafif karla karışık yağmur ve yarın sabah ilk saatlere kadar hafif kar yağışı görüleceği tahmin edilmektedir." denilmişti.

İSTANBUL HAVA DURUMU (1 MART)

Meteoroloji'nin bugün İstanbul için hava durumu tahmini kar yağışı şeklinde. Hava sıcaklığının en yüksek 3, en düşük -2 derece olacağı İstanbul'da kar yağışı ise gece yarısından sonra başladı. 2 Mart Cuma günü ise İstanbul'da etkili olan soğuk hava yerini biraz daha yüksek değerlere bırakacak. En yüksek sıcaklığın 9 derece, en düşük sıcaklığın ise 1 derece olması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2018, 08:55

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER