Kaymakam Arat’an Başkan Akgün’e iadeyi ziyaret

Büyükçekmece’ye atanmasının ardından kendisine nezaket ziyareti gerçekleştiren Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’e, Kaymakam Mustafa Hulusi Arat'tan iadeyi ziyaret.

Kaymakam Arat’an Başkan Akgün’e iadeyi ziyaret

Kaymakam Hulusi Arat’ı makamında ağırlayan Başkan Akgün,  Arat’a, Büyükçekmece’nin simgesi haline gelen tarihi Kanuni Sultan Süleyman Köprüsü'nü maketi ve mini Atatürk büstü hediye etti.

Öncelikli konu eğitim oldu

Büyükçekmece'de yapılacak olan hizmetler ve önümüzdeki süreçte hayata geçirilecek olan projeler üzerinde bilgi alışverişinde bulunan Arat ve Akgün, ağırlıklı olarak eğitim alanında birlikte neler yapılacağı konusunu tartıştı. Görüşmenin temelinde öncelikli olarak eğitimin olduğunu belirten Başkan Akgün, “Büyükçekmece için yapmış olduğumuz çalışmalar ve yapacak olduğumuz çalışmalar hakkında ilçe kaymakamımız Hulusi Arat’ı bilgilendirdim.


Gündeme aldığımız öncelikli konu, Büyükçekmece’de eğitim adına daha fazla ne yapabiliriz oldu. Fikir alış verişinde bulunduğumuz kaymakamımızla birlikte birçok projeye imza atacağımıza inanıyorum. Eğitim kenti olan Büyükçekmece her zaman çıtasını daha yukarılara yükseltecek” dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2014, 10:43

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER