Küçükçekmece'de 10 Ton Sahte Deterjan Ele Geçirildi

İstanbul Emniyet Müdürlüğüne bağlı Güvenlik Şube Müdürlüğü Fikri Mülkiyet Suçları Büro Amirliği ekipleri, Küçükçekmece'de bir apartman dairesinin bodrum katına yaptığı operasyonda 10 ton sahte deterjan ve deterjan yapımında...

Küçükçekmece'de 10 Ton Sahte Deterjan Ele Geçirildi
İstanbul Emniyet Müdürlüğüne bağlı Güvenlik Şube Müdürlüğü Fikri Mülkiyet Suçları Büro Amirliği ekipleri, Küçükçekmece'de bir apartman dairesinin bodrum katına yaptığı operasyonda 10 ton sahte deterjan ve deterjan yapımında kullanılan madde ele geçirdi. Operasyon esnasında olay yerinde bulunan bir kişi de gözaltına alındı. 

İstanbul Emniyet Müdürlüğüne bağlı Güvenlik Şube Müdürlüğü Fikri Mülkiyet Suçları Büro Amirliği ekipleri tarafından Küçükçekmece Yarımburgaz Mahallesi Halkalı Altınşehir İstanbul Caddesi'nde bir evin bodrumuna operasyon düzenledi. Yapılan operasyon neticesinde evin bodrumunda sahte deterjan üretildiğini tespit eden polis ekipleri, 10 ton sahte deterjan ve deterjan yapımında kullanılan maddelere el koydu. Operasyon esnasında içeride bulunan K.Ö., isimli bir kişi de gözaltına alındı. Öte yandan deterjanları ambalajlamak için kullanılan makine ve hassas terazilere de polis ekipleri tarafından el konuldu.

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2018, 09:24

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER