'Okulcu Hasan' Kumburgaz'da..!

Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, Celaliye - Kamiloba, Kumburgaz ve Güzelce’li vatandaşlarla bir araya geldi.

 'Okulcu Hasan' Kumburgaz'da..!

Artemis Otel'de düzenlenen toplantıda Akgün yaptıkları çalışmaları anlattı.  Celaliye-Kamiloba, Kumburgaz ve Güzelce’nin önemli sorunu olan işgaller ve yol sorunlarını tamamladıklarını anlatan Akgün;” Asıl projelerimizi bundan sonra gerçekleştireceğiz” dedi.

Vatandaşların denizle irtibatını kesen işgalleri ortadan kaldırdıklarını anlatan Akgün,” O dönem bize tepki gösterenler sahil düzenlemesi ve işgallerin ortadan kalktığını görenler, en pahalı çiçek olan orkidelerle kapıma dayanıp teşekkürlerini sundular. Bunların sayısı bir değil beş değil onbeş değil. Biz doğru bildiğimizi uyguladık. Bizim sayemizde Kumburgaz sahilleri çiçek gibi olacak” şeklinde konuştu.

Bir vatandaşın, Kumburgaz’da ilköğretim okulu eksiği olan mahallelerin bulunduğunu dile getirmesi üzerine, “Boşu boşuna bana Okulcu Hasan dememişler. Merak etmeyin önümüzdeki sene okul sıkıntınızı kökünden çözeceğim” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2012, 12:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cantürk ERGÜL
Cantürk ERGÜL - 9 yıl Önce

küme evler yol sorunu ne zaman bitmiş ve neden bizim haberimiz yok ve neden biz pratikte bunu göremiyoruz? kim kimi kandiriyor? sahil yoluna dökülen asfalt ve karakol hizasina dökülen asfaltla mi kandiracaksiniz milleti? küme evlerden oy çikmadi ki hizmet yapalim dediği iddia edilen başkan 1482 numarali sandiğa bakmiş mi?

yalçın
yalçın - 9 yıl Önce

abii ayıp yaane sorunu bitmiş yemeyin bizii!!

SIRADAKİ HABER