Sevgililerin Cesedi Cebeci Plajında Bulundu

Günü birlikçi ve çadır kuranların akın ettiği Kandıra'nın Karadeniz sahilindeki Cebeci Plajı'nda 17 yaşında oldukları öğrenilen Ziya Yağcı ve Melisa Kolpar'ın cesedi bulundu.

Sevgililerin Cesedi Cebeci Plajında Bulundu
Kocaeli'nin Kandıra ilçesindeki Cebeci Plajı yakınlarında 17 yaşındaki Melisa Kolpar ile Ziya Yağcı'ın cesetleri bulundu. Genç kızın ölmeden önce dövüldüğü anlaşılan cesedi kaldıkları çadırın içinde bulunurken, Ziya Yağcı'nın cesedi hemen yakındaki cankurtaran kulesinde iple asılı bulundu.

CANKURTARAN KULESİNE ASTILAR

İstanbul başta olmak üzere yakın illerden günü birlikçi ve çadır kuranların akın ettiği Kandıra'nın Karadeniz sahilindeki Cebeci Plajı'na bu sabah gelenler cankurtaran kulesinde birisinin asılı olduğunu gördü. Haber verilmesi üzerine jandarma ekipleri hemen olay yerine geldi. Yapılan incelemede, iple asılı cesedin Ziya Yağcı'ya ait olduğu anlaşıldı.KIZ ARKADAŞININ CESEDİ DE ÇADIRDA BULUNDU

Bir süre sonra, Yağcı'nın sahilde bir kız arkadaşıyla birlikte çadırda kaldığı tesbit edildi. Çadıra giden jandarma ekipleri burada Ziya Yağcı'nın aynı yaştaki kız arkadaşı Melisa Kolpar'ın da cesedini buldu. Yağcı'nın kesin ölüm nedeni henüz belirlenemedi. Ancak vücudunda dayak izleri olduğu, gördüğü şiddet sonucu öldüğü üzerinde durulduğu ifade edildi.


İKİ İHTİMAL ÜZERİNDE DURULUYOR

Kandıra Cumhuriyet Savcılığı soruşturmayı çok yönlü olarak sürdürürken olayın cinayet olabileceği gibi, iki genç arasında çıkan tartışmanın ardından Ziya Yağcı'nın genç kızı döverek ölümüne neden olduktan sonra intihar etmiş olabileceği de değerlendiriliyor.
Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2015, 13:05

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER