SİAD Telekom'dan YANA DERTLİ!

Silivri İşadamları Derneği, Türk Telkom’dan dertli.

SİAD  Telekom'dan YANA DERTLİ!

Türk Telekom’da yaşayan sıkıntılar ile ilgili Silivri İşadamları Derneği Başkanı Hakan Kocabaş, konuyu bir basın bildirisi yayınlayarak kamuoyu ile paylaştı.

İletişim hizmetleri konusunda Büyükçekmece Türk Telekom Müdürlüğü ve Silivri Bölge Müdürlüğünün  duyarsız davrandığını ileri süren Kocabaş; “  Türk Telekom sabit ücret alırken sabit hizmet vermeyerek  vatandaşı zarara uğratmaktadır” dedi. 

 “ ÖZELLEŞEN VE TAŞERONLAŞAN KURUMLAR ESKİYİ ARATIR OLDU”

Eskiye nazaran kamu kurumlarının birçoğunun düzgün çalıştığını belirten SİAD Başkanı Hakan Kocabaş; “ İlçemizin çeşitli sorunlarını zaman zaman dile getirdiğinizi ve bunda da başarılı yollar kat ettiğinizi büyük bir memnuniyet ve takdir ile izliyorum. Haklı olunulan konularda sizlerin sesi her zaman daha fazla duyulmuş ve çözüm getirmiştir.

Biz zaman zaman sizlerin aracılığı ile ilçede aksayan; vatandaşa ve üyelerimize sıkıntı doğuran konularda sizlerin bir ses olmanıza, katkı koymanıza; görüşlerimiz ve tespitlerimizle destek olmak istiyoruz. Özellikle, önceki yıllarda kamu kurum ve kuruluşların hantallığından şikâyet ederken, bugün artık kamu kurumlarımızın çoğu düzgün çalışıyor, fakat özelleşen ve taşeronlaşan kurumlarda eskiyi aratır işleyişler görmek beni hayrete düşürdüğünü vurgulamak istiyorum” dedi.


 “SABİT ÜCRET ALAN TÜRK TELEKOM SABİT HİZMET VERMİYOR”

Son günlerde haberleşmede ve enerjide sorunlar büyüdüğüne de dikkat çeken Kocabaş;  “ Özelliklede Büyükçekmece Türk Telekom  Müdürlüğü ve Silivri Bölge Müdürlüğü bu konuda ne muhatap, ne çözüm olmaktadır.

Dilekçelere cevap verilmiyor, sorunlar çözülmüyor, kurum telefonları cevap dahi vermiyor. Bu konuda yüzlerce şikâyet vardır. Silivri SİAD bir dernek olmasına rağmen muhatap bulamamaktadır, kaldı ki benim üyem ve vatandaş tek başına derdini kime anlatacaktır, bilemiyorum. Elbette biz Bakan düzeyine kadar bildirimlerimizi yapıyoruz ve yapacağız.

Türk Telekom’un duyarsızlığının kamuoyunun gözünün önüne serilmesi, sabit ücret alırken sabit hizmet vermeyerek vatandaşı zarara uğrattıklarının ortaya çıkması sizin duyarlılığınıza da bağlı olacaktır” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2014, 09:37

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER