Şüpheli paket D-100'ü kapattırdı

Okmeydanı'nda şüpheli pankarta bağlı kutu, D-100 karayolunu trafiğe kapattırdı

Şüpheli paket D-100'ü kapattırdı
 OKMEYDANI Metrobüs üst geçidinde pankarta bağlı şüpheli kutu polis ekiplerini harekete geçirdi. Şüpheli paket nedeniyle D-100 Karayolu bir süre trafiğe kapatıldı. Bomba uzmanı polis tarafından fünye ile patlatılan kutudan ayakkabı ve pantolon çıktı.

Okmeydanı D-100 karayolu metrobüs üst geçidinde sabah saat 08.00 sıralarında pankarta bağlı şüpheli kutuyu gören vatandaşlar içinde bomba bulunabileceğinden şüphelenerek durumu polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, şüpheli kutunun bulunduğu üst geçidin bir kısmına şerit çekerek güvenlik önlemi alırken, üst geçidin yakınındaki otobüs durağında bekleyen yayaları ise alandan uzaklaştırdı.

D-100 KARAYOLU TRAFİĞE KAPATILDI

Tedbir amaçlı polis ekipleri D-100 karayolu Ankara istikameti bir süre araç trafiğine kapattı. Trafiğe kapatılan D-100 karayolunda uzun araç kuyrukları oluştu. Bomba uzmanı polis özel kıyafetlerini giyerek şüpheli kutuya fünye koydu. Büyük gürültüyle patlayan şüpheli kutudan ayakkabı ve pantolon çıktı. Patlamanın ardından yaklaşık 10 dakika trafiğe kapatılan D-100 Karayolu Ankara istikameti yeniden araç trafiğine açıldı.
Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2015, 11:21

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER