Beylikdüzü’nün kar’ı twıtter’a yağdı

Kar yağışının en yoğun olduğu ilçe Beylikdüzü’nde vatandaşlar tarafından, Belediye Twitter hesabı @beylikduzubeltr ve #BeylikdüzündeHayatVar hastagı üzerinden gönderilen fotoğraflar paylaşım rekoru kırdı.

Beylikdüzü’nün kar’ı twıtter’a yağdı

İstanbul’da kar yağışının en etkili ve güzel yaşandığı ilçe Beylikdüzü oldu. Karda kayak yapanlardan evinin önündeki manzaraya Beylikdüzü’ndeki her anı fotoğraflayan ilçe sakinleri çektikleri fotoğraf ve yorumları @beylikduzubeltr ve #BeylikdüzündeHayatVar hastagı üzerinden paylaşarak tüm takipçilerine ve dünyaya ilettiler. Yüzlerce fotoğraf ve güzel yorumların yağdığı Beylikdüzü Belediyesi Twitter hesabından seçilen fotoğraflar, www.beylikduzu.bel.tr Beylikdüzü Belediyesi internet sitesinde oluşturulan galeride sergilendi. Fotoğrafları @beylikduzubeltr adresi ve #BeylikdüzündeHayatVar hastagı üzerinden paylaşan vatandaşlara ise Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun’un sürpriz hediyeleri olacak.

Uzun: “Beylikdüzü’nün güzelliklerini paylaştılar”

Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun Twitter aracılığı ile fotoğraf ve yorum gönderen vatandaşlara teşekkür etti. Başkan Uzun, “Beyaz örtünün en güzel yaşandığı ilçemizde vatandaşlarımızı yaptığımız çalışmalarla karın esaretinden kurtarıp, onları ilçenin güzelliklerine bıraktık. Beylikdüzü’nde bu kış daha farklı ve güzel geçiyor. Halkımız çektikleri fotoğraflarla Beylikdüzü’nün güzelliklerini yansıtıp, yaptıkları yorumlarla da bizlere desteklerini ilettiler. Herkese teşekkür ediyoruz. Marifet iltifata tabiidir. Biz çalışmalarımızı en iyi şekilde yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2013, 09:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER