Erbakan Meral Akşener'i İYİ Parti genel merkezinde ziyaret etti

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i ziyaret etti.

Erbakan Meral Akşener'i İYİ Parti genel merkezinde ziyaret etti

Erbakan, babası olan Necmettin Erbakan’ın Başbakanlığı'ndaki 54. Hükümette İçişleri Bakanlığı yapan Meral Akşener ile tokalaşmasına dair fotoğraf hediye etti. Erbakan, "Elbette ki bütün siyasi partilerimizle de diyalog halinde olmayı isteriz."

Heyetler halinde yapılan görüşmede Erbakan, Meral Akşener İçişleri Bakanı iken 54. Hükümetin Başbakanı olan Necmettin Erbakan ile tokalaşmalarını gösteren fotoğraf hediye etti.

Görüşme sonrasında basın mensuplarına açıklama yapan Erbakan, 54. Hükümette bakan olan Meral Akşener'e "özel bir kıymet verdiklerini" söyledi.

Erbakan, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşme planları olup olmadığı sorusuna şu cevabı verdi:

BÜTÜN SİYASİ PARTİLERLE DİYALOG HALİNDE OLMAYI İSTERİZ

“Biz daha önce çeşitli siyasi partiler ile bir araya geldik. Önümüzdeki hafta da yine bazı siyasi partilerle Genel Merkezimizde bazı siyasi partiler ile görüşme gerçekleştireceğiz.

Elbette ki bütün siyasi partilerimizle de diyalog halinde olmayı isteriz. Ülkenin, milletin, insanlarımızın derdine derman olma yolunda, bu sorunların çözülmesi yolunda hepsiyle görüşmeyi arzu ediyoruz.”

Kaynak: Anka Haber Ajansı

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER