Erdoğan: Yepyeni bir seberberlik başlatıyoruz..

AK Parti Kars ve Karaman 7.Olağan İl Kongreleri'ne canlı bağlantı ile katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ekonomi, hukuk ve demokraside yepyeni bir seferberlik başlatıyoruz. Amacımız vatandaşımıza eziyet etmek değil onların sağlığını korumaktır" dedi.

Erdoğan: Yepyeni bir seberberlik başlatıyoruz..


Ekonomi yönetiminde yaşanan değişim sonrası sık sık yeni dönem vurgusu yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Kars ve Karaman 7. Olağan İl Kongreleri'ne canlı bağlantı ile katılıp önemli değerlendirmelerde bulundu.Ekonomi, hukuk ve demokraside yepyeni bir seferberlik başlattıklarını belirten Erdoğan, "Milletimizden bu kritik dönemde salgınla mücadele için uygulamaya koyduğumuz düzenlemelere riayet etmelerini bekliyorum. Avrupa'dan ABD'ye kadar dünyada salgınla mücadele edemeyen ülkeler yeniden içe kapanmaya başladı. Amacımız vatandaşımıza eziyet etmek değil onların sağlığını korumaktır" ifadelerini kullandı.Erdoğan'ın açıklamalarından satırbaşları;"AK Parti geçtiğimiz 18 yılda ülkemizi demokraside ve kalkınmada tarihinde görülmemiş hizmetlerle, yatırımlarla, eserlerle tanıştırmıştır. İnşallah önümüzdeki dönemde de daha büyük başarılarla milletimizle birlikte hedeflerimize yürümeye devam edeceğiz. Son dönemde ardı ardına maruz kaldığımız saldırıları birer birer etkisiz hale getirmeyi başardık. Salgın sonrası yeniden şekillenecek küresel, siyasi ve ekonomik düzende ülkemizi hak ettiği yere çıkaracak adımları kararlılıkla atıyoruz.

Ekonomi, hukuk ve demokraside yepyeni bir seferberlik başlatıyoruz. Milletimizden bu kritik dönemde salgınla mücadele için uygulamaya koyduğumuz düzenlemelere riayet etmelerini bekliyorum. Avrupa'dan ABD'ye kadar dünyada salgınla mücadele edemeyen ülkeler yeniden içe kapanmaya başladı. Amacımız vatandaşımıza eziyet etmek değil onun sağlığını korumaktır. Daha dün Tekirdağ'da yeni bir şehir hastanesi açtık. Bu muhteşem hastane ile sağlık altyapımızın gücü sayesinde şimdilik hastanelerimizde ve vakalara müdahalede sıkıntı yaşamıyoruz. Mevsim itibarıyla, soğuk algınlığı artacaktır. Tedbir almazsak bu yükü taşımakta zorlanabiliriz.

Mehmet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER