Gülen’in yeğeni itirafçı oldu!: Örgütün başına Gülen'den Mustafa Özcan geçecek

MİT'in operasyonuyla yakalanarak Türkiye'ye getirilen FETÖ elebaşının yeğeni Selahaddin Gülen itirafçı oldu. Gülen ifadesinde, "Etkin pişmanlıktan faydalanmak istiyorum. Amcam FETÖ lideridir. Doğuştan itibaren bu oluşumda sayılırım" dedi.

Gülen’in yeğeni itirafçı oldu!: Örgütün başına Gülen'den  Mustafa Özcan geçecek


 

MİT'in operasyonuyla yakalanarak Türkiye'ye getirilen FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in yeğeni Selahaddin Gülen, "silahlı terör örgütü yöneticiliği" suçundan tutuklanarak, cezaevine gönderildi.

ETKİN PİŞMANLIK HÜKÜMLERİNDEN FAYDALANMAK İSTEDİ
FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in yeğeni Selahaddin Gülen'in ifadesine ulaşıldı. FETÖ elebaşının yeğeni etkin pişmanlık hükümlerinden faydalanmak istedi.

"AMCAM FETÖ LİDERİDİR"
Habertürk'te yer alan habere göre; yeğen Gülen ifadesinde, örgütün iç yüzünü tek tek deşifre ederek şu ifadeleri kullandı:

Gülen ailesi için özel kamp vardı, Erzurum'da başlayıp yayıldı, mahrem imamlık yaptım, Bylock kullandım. Etkin pişmanlıktan faydalanmak istiyorum. amcam FETÖ lideridir. Doğuştan itibaren bu oluşumda sayılırım. 2020 yılına kadar Amerika ülkesinde kaldıktan sonra evlilik için Kenya ülkesine gittim.

GÜLEN AİLESİ İÇİN ÖZEL KAMP
2008 yılı itibari ile Erzurum ilinde aile kampları yapılmaya başlandı. Senede bir kez olmak üzere Türkiye'nin tüm illerinde ve Amerika'da bulunan aile bireyleri bu kampa katılımları sağlanıyordu.

"MAHREM İMAMLIK YAPTIM"
Üniversite öğrenciliği döneminde Kuleli askeri lisesinde okuyan bir öğrenciye mahrem imamlık yaptım. Bu şahıs ile ayda bir kez İstanbul ilinde görüşmeye başladım. Görüşmelerimi Ankesörlü hatlardan yapıyordum.

ÜNİVERSİTE DÖNEMİ SONRASI
2014 yılında Amerika'ya Amcam Fetullah Gülen'in ziyarete gittim. Burada yaklaşık 1 ay kadar kaldım. Erzurum ilinde bulanan örgüte ait Aziziye Kolejinde öğretmen olarak işe başladım.

"BYLOCK KULLANDIM"
Ben Bylock haricinde herhangi bir program kullanmadım. 2015 yılı Kasım ayında Amerika'ya gittim. Bu gidişimin sebebi Green Kartımı alıp Amerikan Vatandaşlığı almaktı. Bu dönem boyunca Amcam Fetullah Gülen'in yanına hafta sonları Bamteli sohbetleri için giderdim.

DARBE SONRASI
"2016 Temmuz ayında darbe girişimi sonrasında Pensilvanya'da Amcamın yanına dışarıdan hiçbir ziyaretçi alınmadı. Bu dönemde sadece mollalar, istişare heyeti vardı. 2016 Eylül ayına kadar kimse giremedi.

"AMCAM GÜLEN'DEN SONRA, BAŞA GEÇECEK İSİM: MUSTAFA ÖZCAN"
Kendi fikrim olarak Mustafa Özcan, amcam öldükten sonra örgütün başına geçecek kişidir.

Mehmet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER