Milli Piyango Talihlisi Bakırköy'den

45 milyon TL'lik ikramiyeyi paylaşacak olan biletlerden biri Bakırköy'deki bir bayi tarafından satıldı.

Milli Piyango Talihlisi Bakırköy'den

Milli Piyango'nun Yılbaşı özel çekilişinde 45 milyon TL'lik büyük ikramiyenin çıktığı '6718374' numaralı çeyrek biletlerden birinin, Bakırköy'deki bir bayi tarafından satıldığı ortaya çıktı.

Milli Piyangonun bu yılki büyük ikramiyesi olan 45 milyon TL, çeyrek biletlere çıktı. Biletler İstanbul, İzmir, Muğla ve Adana'dan satılırken İstanbul'daki çeyrek biletin Bakırköy'de bir alış veriş merkezindeki bilet bayisinden satıldığı ortaya çıktı.

Bilet Bayii sahibi Azim Horozoğlu, "Yılbaşı ikramiyesini satmak bu sene bize nasip oldu. Bir banka şubesinden aldığım biletlerin içerisinden büyük ikramiyeyi biz satmışız. Sabahleyin listeyi kontrol ederken fark ettim, bileti biz satmışız. Mutlu olduk tabii ki. Son hafta satıldığını tahmin ediyoruz. Kimin aldığını bilemeyiz. Hayırlı olsun alan şahsa. Gişemizden 6 sene öncede Sayısal Loto'dan büyük ikramiye vermiştik" dedi.

Bileti satan büfe çalışanı, "Bugün itibariyle üç beş tane müşterimiz geldi. İkramiye ve teselli ikramiyeleri kaçırdıkları için çok üzüldüler. Ama biz çok mutluyuz. Büyük ikramiyeyi vermek bize nasip oldu. İkramiyenin bizden çıktığını tescil edebiliriz" diye konuştu.

İkramiyeyi kılmayı kaçırdığını ifade eden bir vatandaş ise, "Önümdeki adam bilet alırken o an o rakamlar gözüme çarptı. Ama yetişemedim, kıl payı ile kaçırdım" dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2013, 09:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER