Türkiye Değişim Partisi İl Başkan Yusuf Polat 'dan Canan Kaftancıoğlu’na Ziyaret

Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkanı Yusuf Polat ve İl Yönetimi Kurulu CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nu Şişhanede İl Binasında Ziyaret gerçekleştirdiler.

Türkiye Değişim Partisi İl Başkan Yusuf Polat 'dan Canan Kaftancıoğlu’na Ziyaret

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, tarafından İstanbul İl Başkanı Olarak Atanan Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkanı Yusuf Polat çalışmalara Aralıksız şekilde hızla Devam Ediyor.

Türkiye Değişim Partisi İl Başkan Yusuf Polat 'dan Canan Kaftancıoğlu’na Ziyaret

Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkanı Yusuf Polat İstanbul’da Siyasi Parti Ziyaretlerine CHP İle Başladı.

Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkanı Yusuf Polat’ın, temsil ve protokol olarak  Kadın İl Yöneticileri ve Kadın Kolu Başkanıyla birlikte ziyaret geröekleştirdiği, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu Misafirlerini Makamında Ağırladı.

Ziyarette Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkanı Yusuf Polat, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’na ATATÜRK temalı bir hediye verdi.

Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkanı Yusuf Polat Ziyaret Sonrası yapmış olduğu açıklamada, temsil ve protokol ziyaretlerini kadın yöneticileri ile yaptıklarını söyleyerek; “TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ bir kadın hareketidir.

Temsil ve protokolde Partimizi en önce bayanlarımız temsil eder.” Verdiği Atatürk temalı hediye için de, Türkiye Değişim Partisi, misyonunu Atatürk ve kurucu anlayıştan aldığını söyleyerek; “TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ, Atatürk İlkelerini savunan,

Cumhuriyetin değerlerini geliştirerek koruyan,

Evrensel Hukuk kurallarına uyan,

İnançlara saygılı laikliği yaşatan,

Üretimi destekleyen,

Emeği koruyan,

Hudut ve Bayrak birliği diyen Demokratik Kitle Partisi’ yiz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER