Başkan Kara muhtarları dinledi

Başkan Kara muhtarları dinledi
Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, ilçede görev yapan köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.Geçtiğimiz hafta Çatalca Belediye Meclis Salonunda yapılan toplantının çeşitli sebeplerden ötürü kısa sürmesi nedeniyle muhtarlar ve Başkan Cem Kara tekrar
Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, ilçede görev yapan köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.
Geçtiğimiz hafta Çatalca Belediye Meclis Salonunda yapılan toplantının çeşitli sebeplerden ötürü kısa sürmesi nedeniyle muhtarlar ve Başkan Cem Kara tekrar bir araya geldi.

Sofram Restaurant’ta muhtarlarla önceki gün öğle yemeğinde bir araya gelen Başkan Cem Kara ve muhtarlar sorunları paylaşarak fikir alışverişinde buldular.
Geçtiğimiz hafta Çatalca’daki mahalle ve köy muhtarlarıyla bir araya gelen Başkan Cem Kara, bu toplantıda köylerin ve mahallelerin imar planları, dere ıslah çalışmaları ve Belediyenin çalışmalarıyla ilgili olarak çeşitli bilgiler vermişti.
Çeşitli sebepler ile toplantının istenilen zaman zarfında tutulamaması sonrası bir başka gün tekrar bir araya gelinmesi kararlaştırılmıştı.
Geçtiğimiz Perşembe günü toplantının devamı olarak Başkan Cem Kara ve muhtarlar Çatalca Sofram Restaurant’ta öğlen yemeğinde buluştular.
Muhtarlar ve Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, burada hem sohbet etme fırsatı buldu, hem de sorunları konuştu. Birlik olmak adına bu toplantıların önemli olduğunu vurgulayan muhtarlar, Çatalca için herkesin el ele vererek beraber çalışması, ortak kararlar alınması gerektiği hatırlatmalarını yaptılar.
Toplantıda muhtarlar bu ve benzeri toplantılarla muhtarları bir araya toplayarak çalışmalar ile ilgili bilgiler verdiği için Belediye Başkanı Cem Kara’ya da teşekkür ettiler. Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’nın yanı sıra toplantıya, Çatalca Belediye Başkan Yardımcıları Ufuk Akın ve Metin Sezer ile Çatalca Belediyesi Daire Müdürleri de katıldı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.