Çocuklara Kapkara Show

Esenyurt Belediyesinin Kültür Merkezlerinde gerçekleştirmiş olduğu Aralık ayı kültür sanat etkinlikleri çocuk tiyatroları, sinema keyifleri, eğitim seminerleri, konser programları ile tüm hızıyla devam ediyor.

Çocuklara Kapkara Show
Teşekkürler Necmi Başkan
Black light (Kapkara Show) tiyatro ekibinin Esenyurt Kültür Merkezinde gerçekleştirdiği siyah ışık tiyatro oyununa Esenyurtlu yüzlerce minik öğrencinin ve öğretmenlerin katılımıyla gerçekleşti. Minik öğrencileri ile tiyatro gösterisine katılan öğretmenleri, Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’na çocuklar eğitilirken, eğlenebilecekleri bu tarz kültür sanat etkinlikleri düzenlediği için teşekkür ettiler.
Yetenek Sizsiniz ’den Esenyurt Kültür Merkezine
Kapkara Show minikleri heyecanlandırdı
Esenyurt Kültür merkezinde oyunlarını gerçekleştiren Black light tiyatro ekibi ilk olarak 2010 yılında Show TV ekranlarında düzenlenen Yetenek Sizsiniz yarışmasında karanlıkta tenis maçı ile yer aldı. Tiyatro ekibinin kostümleri ışığı yansıtmayan özel bir kumaştan dikilerek ve mor ışık yansıtılarak aydınlatılmıştır. Ayrıca Black light tiyatro ekibi ünlü tiyatro ve sinema sanatçısı Müjdat Gezen ile ortak projelerde yer almaktadır. Ayrıca Kapkara Show ekibinin gerçekleştirdiği sahne performansı karşısında, Kültür Merkezine gelen minik öğrencilerin heyecanı dikkat çekti.
Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2013, 11:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
ferhat deniz
ferhat deniz - 9 yıl Önce

çok güzeldi bir daha ne zaman geliceklerrr

SIRADAKİ HABER