Fotoğraf sergisi duygulandırdı

Büyükçekmece Belediyesi ve Büyükçekmece Fotoğrafçılar Derneği (BÜFOD) iş birliğiyle düzenlenen Erkan Yurt ve Özkan Samioğlu fotoğraf sergisi konukları duygulandırdı.

Fotoğraf sergisi duygulandırdı

Erkan Yurt’un “Sermayenin yarattığı ülke Dubai” ve Özkan Samioğlu’nun “Necla Hanım Teyze” sergilerinin açılışı Büyükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Bayram Ali Üner,Meclis Üyesi Ahmet Şahin ve BÜFOD Başkanı Hürriyet Akın gerçekleştirdi.

Fotoğrafları tek tek inceleyen konuklar özellikle Özkan Samioğlu’nun biyografik çalışması “Necla Hanım Teyze” çalışmasında hayatından kesitler sunulan Necla Cankat’ın salona gelmesiyle duygulu anlar yaşadılar.Erkan Yurt’un Dubai’den kesitler sunduğu sergiyi inceledikten sonra konuşan Büyükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Bayram Ali Üner “BÜFOD bu yolculuğa ilk çıktığı zaman acaba başarılı olabilir mi ?diye kaygılanmıştık. Şimdi ne kadar doğru bir iş yaptığımızı ve kaygılarımızın boşa çıktığını görmek bizi çok mutlu ediyor.Her geçen gün büyüyen ve iyi işler çıkaran Türkiye’nin sayılı derneklerinden biri oldu” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2012, 09:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER