İÇERİ KİMSE GİRMEZ DENİLEN MEKAN, TIKA BASA DOLDU!

Yol kotunun 2 metre altında kurulan Avcılar Benzin Cafe Şubesi için, "İçeri kimse girmez" dediler, oturacak yer kalmadı.

İÇERİ KİMSE GİRMEZ DENİLEN MEKAN, TIKA BASA DOLDU!
Başarılı işletmeci Şeyhmuz Karademir'in yönetiminde bulunan Avcılar Benzin Cafe Şubesi'nin yer tahsisi esnasında danışmanların olumlu görüş bildirmediği lokasyonda kurulan mekan, Avcılar ilçesinde 2014 yılının en yüksek ciro yapan işletmeleri arasına girdi.

Meslekte 15 yılı geride bıraktığını ifade eden başarılı işletmeci, “Yıllardır bu işin içindeyim ve tek düsturum var, o da misafir memnuniyeti. Son derece sıradan gelen bu sözün arkasında durabilmek, önce tecrübe, ardından strateji gerektirir. Bunu sağladığınızda, dükkanın nerede olduğunun önemi kalmıyor. Bırakın yol kotunun 2 metre altında olmayı, dağın başına mekan açsanız yine gelirler. Hayatın kuralı böyledir; mutlu eden, mutlu olur." dedi.

İnşaat ve enerji sektörünün güçlü yatırımcılarından işadamı Mehmed Emin Demir'in sahibi olduğu mekanın, 2015 yılının son çeyreğinde yüz değiştireceği ve misafirlerini yeni dekoruyla karşılayacağı bildirildi.

Özellikle gençlerin ziyaret ettiği mekan, doğum günü kutlamaları ve haftanın belli günleri gerçekleştirdiği 'happy hour' uygulaması ile popülerliğini sürdürüyor.
Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 13:01

Mehmet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER