Kendimi peri gibi hissediyorum

Son dönemin popüler oyuncularından Melis Sezen, beyaz elbisesiyle objektif karşısına geçti. Verdiği pozları takipçileriyle de paylaşan Sezen, duygularını "Kendimi peri gibi hissediyorum." sözleriyle ifade etti.

Kendimi peri gibi hissediyorum

Sosyal medya hesabını aktif kullanan ve günlük hayatından kesitler yayınlayan oyuncu Melis Sezen (24), paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Beyaz elbisesiyle ayna karşısında poz veren Sezen, gönderisine, "Kendimi peri gibi hissediyorum." notunu düştü. Melis Sezen'in fotoğrafları, kısa sürede hayranlarından 100 binden fazla beğeni aldı.

Bir süredir Bodrum'da tatil yapan ve geçtiğimiz günlerde İstanbul'a dönen Sezen, deniz kenarında çekilen bu fotoğrafını da "Kapanış." notuyla yayınlamıştı.

Öte yandan Melis Sezen, geçtiğimiz haftalarda Instyle dergisine samimi açıklamalarda bulunmuştu. Hakkında merak edilenleri anlatan Sezen, 'Sadakatsiz'de canlandırdığı 'Derin' karakteriyle kurduğu özel bağdan bahsetmişti. Oyuncu, evli bir adamla aşk yaşayan Derin'den çok şey öğrendiğini dile getirmişti. 

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2021, 09:53

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER