Acun Ilıcalı, Yıldız Tilbe'yi Doğruladı: Çok Renk Katacaktır

O Ses Türkiye'nin jüri koltuğunda Yıldız Tilbe'nin oturacağı yönündeki iddialara açıklık getiren Acun Ilıcalı, "Ben yakıştırıyorum. Çok değerli bir sanatçı, çok renk katacaktır" dedi.

Acun Ilıcalı, Yıldız Tilbe'yi Doğruladı: Çok Renk Katacaktır
Acun Ilıcalı önceki akşam Etiler'de bulunan Miyabi adlı  Uzak Doğu mutfağına sahip restoranda  Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'la bir araya geldi.

"YILDIZ'I O SES TÜRKİYE'YE YAKIŞTIRIYORUM"

Önümüzdeki yayın sezonunda başlayacak olan, 'O Ses  Türkiye'nin jüri koltuğunda  Yıldız Tilbe'nin olacağı iddialarına açıklık getiren Ilıcalı, "Kesin bir toplantı yapmadık. Sadece ufak bir beyin jimnastiği yaptık. Ben  Yıldız Tilbe'yi 'O Ses  Türkiye'ye yakıştırıyorum. Çok değerli bir sanatçı, çok renk katacaktır" dedi.

"3 ADAM'I YOLLAMADIK"

Ilıcalı, '3 Adam' programını sunan Yenenler, Büyükak ve Koç'la yollarını ayırdıkları haberlerine, "Biz 3 Adam'la hafta da bir görüşürüz. 'Acun, 3 Adam'ı yolladı' haberleri kesinlikle doğru değil. Onlar başka projelerle uğraşacaklar ve beraber olacağımız işler de olacak. Ama televizyon programı yapmayacağız. Gönül bağlarımız bir" şeklinde cevap verdi.
Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2017, 09:38

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER