BİR TV REZALETİ...!

"Kocacım Beni Başkasıyla Düşün" 'Ben Bilmem Eşim Bilir' yarışmasına katılan kadın, kocasını gaza getirmek için söylediği sözler ile olay yarattı.

"Kocacım Beni Başkasıyla Düşün"
 
Kanal D'de yayınlanan ve ünlü oyuncu İlker Ayrık'ın sunduğu eğlence programı 'Ben Bilmem Eşim Bilir' yine çok tartışılacak. Programa yarışmacı olarak katılan kadının, eşini 'gaza getirmek' için söylediği 'Beni başkasıyla düşün' sözleri, izleyenler tarafından eleştirildi.

ÜNLÜ PROGRAM YİNE TARTIŞILACAK

Kanal D'de yayınlanan ve zaman zaman Rtük'lük olan yarışma programı 'Ben Bilmem Eşim Bilir'e kadın yarışmacının söyledikleri tartışma yarattı.

Berk Oktay ve Hande Kaymaz çifti, büyük ödül olan arabayı almak için lastikli kemerde yumurta toplamak için ter döktü. Yarışan eşini harekete geçirmek için 'Kötü şeyler düşün. Bana sinirlen. Beni başkasıyla düşün' diyen Hande Kaymaz pes dedirtti.

İZLEYİCİLERİN YORUMU

-Ne kadar delirsemde kocasına beni bir başkasıyla düşün diyen yarışmacı kadar olamazdım

-Yarışmda kadın kocasını hırslandırmk için 'Hayatım beni başkasıyla düşün' dedi. O admın yerinde olsam çiğ yumurtaları o kadına kabuklarıyla yedirirdim. Net

-Koca yuh! Ne bu ya! Ar denen şey nerede!

-Kadının kocasını gaza getirmeye çalıştığı talihsiz cümle "Beni başkasıyla düşün" Zeka fakiri mal müdürü

-Bu da oldu: Ben Bilmem Eşim Bilir adlı yarışma programında kız eşini hırslandırmak için "Beni başkasıyla düşün, hadi aşkım" dedi. Yuh,pes,çüş.

-Duyduğum en nahoş cümleydi; ben bilmem eşim bilir programında yarışmacı, eşine ''beni başkasıyla düşün'' diyerek motive ediyor yazık..

-'Ben Bilmem Eşim Bilir' de ''beni başkasıyla düşün''diyen kadın yarışmacının,ahlaki değer yargılarımızı böyle dibe vurması kaygı verici...

-'Beni başkasıyla düşün' diyen kişinin araba için yapamayacağı şey yoktur kanımca. Ahlaksız teklifi hatırladım

-Oha diyorum

-"Ben bilmem eşim bilir"de karısı kocasına 'Beni başkasıyla düşün' diye bağırıyor. Ben onun kocası olsaydım vallahi boşardım

DAHA ÖNCE 200 BİN TL CEZA ALMIŞTI

Rtük, ekim ayında 'Ben Bilmem Eşim Bilir'de gerçekleştirilen 'dansözün göğüslerine para yapıştırma' yarışmasına 200 bin lira ceza kesmişti.

2 Eylül gecesi yayınlanan bölümü değerlendiren Rtük, "Yarışmada dansöz çıkarıldığı, erkek yarışmacıların, dansözün göğüslerine ve kalçalarına eşlerinin yanında para takmaya çalıştığı ve bu programın çocukların ekran başında oldukları bir saatte yayınlandığı" şeklinde şikayetler geldiğini belirleyerek bu cezanın verildiğini açıklamıştı.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2012, 18:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER