Sultanbeyli'de korkunç cinayet

Mehmet Yılmaz, aralarında duygusal ilişki olduğu ileri sürülen evli komşusu Fatma Yüksel ile 13 yaşındaki kızı Elif Yüksel'i öldürdükten sonra aynı silahla intihar etti.

Sultanbeyli'de korkunç cinayet

*Sultanbeyli'de 60 yaşındaki Mehmet Yılmaz, aralarında duygusal ilişki olduğu ileri sürülen evli komşusu 38 yaşındaki Fatma Yüksel ve 13 yaşındaki kızı Elif Yüksel'i tabancayla öldürdükten sonra intihar etti.

*Geçtiğimiz yıl Yılmaz'ın tabancasından çıkan kurşunla Fransa'dan tatile gelen 28 yaşındaki kızı hayatını kaybetmişti. Yılmaz'ın bu suçtan cezaevinde yattığı ve 3 ay önce tahliye olduğu öğrenildi.

*Hayatını kaybeden 13 yaşındaki Elif'ten geriye, bugün gittikleri piknikte çekilen görüntüleri kaldı.


Sultanbeyli Mecidiye Mahallesi'nde meydana gelen korkunç olay iddialara göre şöyle gelişti:

Fatma Yüksel ile yıllar önce aralarında duygusal ilişki olduğu ileri sürülen Mehmet Yılmaz bu nedenle aynı mahallede bulunan evini satarak Sultanbeyli'de başka bir mahalleye taşındı. İki gün önce tekrar eski mahallesine dönen Yılmaz, Fatma Yüksel'in evine 30 metre mesafede kiraladığı eve taşındı. Mahalle sakinlerinin iddiasına göre, Fatma Yüksel'in eşi, Yılmaz'ın kiraladığı evin sahibine "Neden bu adama ev kiraladın" diyerek tepki gösterdi. Yılmaz'ın da Fatma Yüksel ile tekrar duygusal ilişki kurmaya çalıştığı, ancak kadın tarafından reddedildiği ileri sürüldü. Bu akşam saat 18.00'de Mehmet Yılmaz, Fatma Yüksel'in evine geldi. İlk olarak kapıda karşılaştığı Fatma Yüksel'in 13 yaşındaki ilköğretim öğrencisi kızı Elif Yüksel'i, ardından da evin içine girerek Fatma Yüksel'i öldüren Yılmaz, son olarak tabancasıyla başına ateş ederek intihar etti.

ELİF'TEN GERİYE, BUGÜN GİTTİĞİ PİKNİKTE ÇEKİLDİĞİ GÖRÜNTÜLERİ KALDI
İlköğretim okulu öğrencisi Elif Yüksel'in cinayetten önce sınıf arkadaşlarıyla birlikte pikniğe gittiği ve burada arkadaşlarıyla fotoğraf çektirdiği öğrenildi. Yüksel fotoğrafların çekilmesinden birkaç saat sonra hayatını kaybetti. Çevre sakinlerinin haber vermesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ekipleri sevkedildi. Cinayetlerin işlendiği ve içinde 3 cesedin bulunduğu evde polis ekiplerinin incelemeleri devam ediyor.

KIZININ DA ÖLÜMÜNE NEDEN OLMUŞTU

Mehmet Yılmaz'ın tabancasından çıkan kurşunla 30 Ocak 2010'da Fransa'dan izne gelen kızı 28 yaşındaki Dilek Kırmızı hayatını kaybetmiş, gözaltına alınan Yılmaz verdiği ifadesinde silahını temizlerken yanlışlıkla ateş aldığını söylemişti. Bu nedenle cezaevine giren Yılmaz'ın 3 ay önce tahliye olduğu öğrenildi. Polis olayla ilgili geniş kapsamlı araştırma başlattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER