Ak Parti Silivri, Kavaklı’yı gezdi

AK Parti Silivri İlçe Başkanlığı Kavaklı Mahalle Teşkilatı ile sabah kahvaltısında buluştu. AK Parti İlçe Başkanlığının Mahalle Teşkilatları ile kahvaltılı toplantılar programının son durağı Kavaklı Mahallesi oldu.

     Ak Parti Silivri, Kavaklı’yı gezdi

AK Parti İlçe Başkanı Metin Karakaş, İlçe Başkan  Yardımcıları, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Kavaklı Mahalle Teşkilatı ve yanı sıra mahalle halkı da gerçekleşen birleşime katılım sağladı. 
   Hedef daha yaşanılır bir Silivri
 Teşkilat yapılanması ve çalışmalarının konu olduğu toplantıda 2014 Mahalli İdareler Seçim hazırlıkları en önemli başlık oldu. AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş toplantıda yaptığı konuşmada; Kavaklı Mahalle Teşkilatımız gerçekleştirdiği özverili çalışmalar AK Parti’mizin kurulduğu günden bu yana yapılan seçimlerde birinci olarak çıkmasını sağlamıştır. İnanıyorum ki Kavaklı’ da birinciliğimizi 2014 yılında da açık ara fark atarak göstereceğiz. Sabahın bu erken saatinde ilçe teşkilatımız ve Kavaklı Mahalle Teşkilatı olarak bir araya geldik. Sabah kahvaltılarımız şimdiye kadar gittiğimiz her mahallemizde burada olduğu gibi tam katılımla devam etmekte. Buda bizim teşkilat şuurumuzu ortaya koymaktadır. Bizi 2014 yılında zafere götürecek olan işte bu teşkilat şuurumuz olacaktır. Belediye seçimlerini tekrar kazanacağımız konusunda kimsenin şüphesi olmasın. Öngörülen nüfus artışları da göz önünde bulundurularak şimdiden projelerimizi oluşturmaya başladık. Bunları daha sonra düzenleyeceğimiz geniş katılımı programlarda sizlere detayları ile anlatacağız. Amacımız gelecek nesillere daha yaşanılır bir Kavaklı dolayısı ile de daha yaşanılır bir Silivri bırakmaktır. Yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisi olduğunu alnımız açık bir şekilde söyleyebiliriz. Silivri’ye geçtiğimiz dönem yaptığımız hizmetler ortadır.’’ Dedi. Gerçekleştirilen toplantı katımcıların talep ve soruları alınarak tamamlandı.

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2012, 10:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER