“CHP'yi İktidara Kadınlarımız taşıyacak”

CHP Avcılar Kadın Kolları sabah kahvaltısında bir araya geldi. Avcılar Ezo Restaurant'taki kahvaltıya Belediye Başkanı Mustafa Değirmenci 3. Bölge Milletvekilleri Süleyman Çelebi ve Ferit Mevlüt Aslanoğlu il yöneticileri ilçe yönetim kurulu üyeleri il genel ve ilçe Meclis üyeleri ve çok sayıda partili ADD ve Cağdaş Yaşam Derneği üyeleri katıldı.

“CHP'yi İktidara Kadınlarımız taşıyacak”GÜÇLÜYÜZ İKTİDAR OLACAĞIZ

Kahvaltıda bir konuşma Yapan CHP Kadın Kolları Başkanı Seher Polat “Bizler göreve geldiğimiz ilk günden beri örgütümüzle birlikte halkımıza yakın olmaya özen gösterdik, Mutluluklarını ve açılarını paylaşmak istedik çalışmalarımızı bu yönde Sürdürdük ve sürdürmeye devam edeceğiz. Sizlerle sizinle partimiz için en iyisini yapacağız. İçinde bulunduğumuz durum hepimizin çok çalışmasını gerektiriyor. Bizler bunu bilerek bu göreve üstlendik İşte bu yüzden üzerimize düsen her görevi yapmaya kararlıyız. Bu yolda yürürken iktidar olabilmek adına çalmadık kapı girmedik ev sıkmadık el bırakmayacağız. Sizlerde bizi yalnız bırakmayın. Sizinle birlikte daha güçlü olacağımızı biliyoruz çağrımıza kulak vereceğimize yürekten inanıyorum. Gücümüzü biliyoruz İktidar olacağız” dedi.

ÜLKEYİ PEŞKEŞ ÇEKTİRMEYECEĞİZ

CHP Avcılar İlçe Başkanı Bayram Acar ise Kadın Kollarının çalışmalarını taktirle karşıladığını belirttiği konuşmasında: “Kadın Kolları Başkanıma Teşekkür etmek istiyorum Avcılarda Gerçekten ciddi bir mücadele örneği sergiliyor. Girmedik ev sıkmadık el bırakmadı. Onlarla gurur duyuyorum. Avcılarda zaten iktidarız. İstanbul'u da açık ara alacağız. Kamuoyu yoklamaları bunu açıklıkla gösteriyor. Kadınlarımız desteği ile bunu başaracağımıza inanıyorum. İyi ki varsınız. Sizlerin varlığı birilerini rahatsız edecektir. Ondan emin olun. Varsın rahatsız olsunlar. Biz bu ülkeyi seviyoruz. Bu ülkeyi peşkeş çektirmeyeceğiz” dedi,

KADINSIZ ASLA

Avcılar Belediye Başkanı Mustafa Değirmenci ise kadınların hayatımızdaki önemini vurgularken Peygamber efendimizin kadına verdiği önemi anlattı. Değirmenci, “İstiklal Savaşı başta olmak üzere bir çok zaferi kadınlarımız sayesinde kazandık. Müslümanlığın yayılması bile kadınlarımız sayesinde gerçekleşmiştir. Peygamber efendimiz tüm orduları arkasına alırken kadınların gücünü de eksik etmemiş. Kadınlarımız olmasaydı bugün ne özgürlüğümüzü ne bağımsızlığımızı ne de dinimizi ve Müslümanlığımız yaşayabilirdik. Seçimlerde Avcılara baktığımızda en önemli güç yine kadınlarımızdır. En önemli çekici gücümüz kadınlarımız. Sizlere büyük görev düşüyor. Örgütlü olduğunuzda bize karşı oynanan bütün oyunları yıkarsınız. Emekleriniz için teşekkür ediyorum. Karşımızda büyük oyunlar oynuyorlar. Birçok bürokrat şimdiden çekmecelerini toplamaya başladı. 2014 İstanbul'u kazanmaya yakın olan CHP'dir. Hepimiz bunun farkındayız. Analarımız bacılarımız kadınlarımız sizler yoksanız başarıda yoktur. Biz böyle düşünüyoruz” dedi. CHP'li Milletvekilleri Süleyman Çelebi ve Ferit Mevlüt Aslanoğlu'da birer konuşma yaparak kendi üzerlerine düşen görevleri her zaman yaptıklarını ifade ettiler.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2013, 15:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
ali osaman
ali osaman - 9 yıl Önce

degirmenci ve yandaşları hayal görüyorlar körler sagırlar bir birini agırlar.

SIRADAKİ HABER