Deniz Baykal uyardı: Tezgaha dikkat!

Deniz Baykal'dan önemli uyarılar geldi: "Hem genel başkanımıza hem de partimize karşı kurulan tezgâhlara karşı birlik içinde olmamız gerekir"

Deniz Baykal uyardı: Tezgaha dikkat!
CHP Antalya milletvekili Deniz Baykal, Hürriyet gazetesinden Ahmet Hakan'a önemli açıklamalarda bulundu.

"Hem genel başkanımıza hem de partimize karşı kurulan tezgâhlara karşı birlik içinde olmamız gerekir" diyen Baykal, kendi adına açılmış sosyal medya hesaplarını da yalanladı.
Ahmet Hakan, şöyle yazdı:

"Deniz Baykal aradı. Şunları söyledi:
Sosyal medyada bana ait tek bir hesap bile yok.
-Fakat son günlerde partimize ve genel başkanımıza tezgâh kuranlar, benim adıma hesaplar açarak sözde benim mesajlarımı yayınlıyorlar.

- Buradan bütün kamuoyuna sesleniyorum: Ben sosyal medyada yokum. Twitter’da falan bana ait tek bir hesap yok. Lütfen bana ait olduğu söylenen hiçbir hesabı dikkate almayın.

- Genel Başkanımızı aradım. Kendisiyle dayanışma içinde olduğumu belirttim. Hem genel başkanımıza hem de partimize karşı kurulan tezgâhlara karşı birlik içinde olmamız gerekir."
Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2016, 11:24

Zeynep Vural

YORUM EKLE
YORUMLAR
çAVUŞ ABİ
çAVUŞ ABİ - 6 yıl Önce

bu millet uyanmadikça hala at gözlüğü ile önüne baktikça hiç bir zaman bunlarin nereden yönetildiğini ve amacini anlayamazlar.bu nedenle olan arada ülkemize oluyor,maddecilik milleti esir almiş,dün sosyalistlerin savunduğunu bu gün din adina uyğuluyoruz,biz bu bataktan zor kurtuluruz.

SIRADAKİ HABER