Ekrem İmamoğlu'ndan Devlet Bahçeli'ye: Beni ne kadar seviyormuş

Ekrem İmamoğlu, Devlet Bahçeli'nin kendisi hakkında yaptığı açıklamalara yanıt verdi. İmamoğlu, Devlet Bahçeli'nin kendisinin yaptıklarını takip ettiğini hatırlattı.

Ekrem İmamoğlu'ndan Devlet Bahçeli'ye: Beni ne kadar seviyormuş

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin bugün düzenlenen grup toplantısında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu yurt gezileri üzerinden hedef almıştı.

Bahçeli, "Görev sahası İstanbul'la sınırlı olan bu belediye başkanı nereye varmak istemektedir? Yunanistan ziyaretine neden ihtiyaç duymuştur? Birbirine güvenmeyen bir ittifaka bu millet güvenir mi?" ifadelerini kullanmıştı.

Bahçeli, İmamoğlu'nun Diyarbakır ziyaretini hedef aldı: Neyin hazırlığı içindedir?Bahçeli, İmamoğlu'nun Diyarbakır ziyaretini hedef aldı: Neyin hazırlığı içindedir?

İmamoğlu'ndan Bahçeli'ye yanıt geldi.

NKolay İstanbul Maratonu’nun basın toplantısında Cumhuriyet.com.tr muhabirinin Bahçeli'nin sözleriyle ilgili sorusunu yanıtlayan İmamoğlu, şunları söyledi:

“Söylediklerinden şimdi haberim oldu. Beni ne kadar seviyormuş Bahçeli. Sürekli benim yaptıklarımı takip ediyor demek ki.”

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2021, 11:09

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER